Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Reidā pārbauda, ko veikalos pārdod nepilngadīgajiem


atlikušas 250 zīmes


Reidā pārbauda, ko veikalos pārdod nepilngadīgajiem (1)

Piektdienā, 05. oktobrī, 2018 | BIRKAS: reids , nepilngadīgie , nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes
Izdrukāt Ziņot

Valsts policija 4.oktobrī Liepājā un tās apkārtnē veica reidu, lai pārbaudītu, vai tirdzniecības vietās nepilngadīgajiem netiek tirgoti alkoholiskie dzērieni, tabakas izstrādājumi vai enerģijas dzērieni.

Reida laikā tika pārbaudītas 23 tirdzniecības vietas, no tām piecās konstatēti pārkāpumi – četros gadījumos nepilngadīgiem jauniešiem tika pārdoti enerģijas dzērieni, bet vienā gadījumā – alkohols. Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsākta administratīvā lietvedība, informē policija preses pārstāve Signe Šteinberga.

Atkārtoti atgādinām, ka pārdevējiem un veikala vadītājiem ir tiesības pieprasīt personu uzrādīt personu apliecinošu dokumentu, lai pārliecinātos par tās vecumu un personām vecumā no 18 līdz 25 gadiem ir pienākums uzrādīt personu apliecinošu dokumentu neatkarīgi no tā, vai pārdevējs to ir pieprasījis. Aicinām pārdevējus būt godprātīgiem un arī šaubu gadījumā pārbaudīt, vai persona ir pilngadīga.

Policija arī turpmāk pievērsīs uzmanību tirdzniecības vietām, lai  pārliecinātos, vai pārdevēji un veikalu vadītāji ievēro aizliegumu pārdot cigaretes, enerģijas dzērienus un alkoholiskos dzērienus nepilngadīgām personām, tāpat uzmanība tiks pievērsta izglītības iestādēm un to apkārtnei, kā arī izklaides vietām, kur pulcējas daudz jauniešu.


Sludinājums

Jeblonskis
14:55 | 06/10/18
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Ak ta visi zagtie velosipēdi ir atrasti!
Nu malacīši.
Vai arī debīli kropli izmteņi.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki