Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sāk tiesāt pērn Liepājā autobusa šoferi sašāvušo vīrieti


atlikušas 250 zīmes


Sāk tiesāt pērn Liepājā autobusa šoferi sašāvušo vīrieti

Ceturtdienā, 24. janvārī, 2019 | BIRKAS: nelegālie ieroči , sabiedriskais transports , miesas bojājumi , tiesa
Izdrukāt Ziņot

Kurzemes rajona tiesa sākusi skatīt krimināllietu, kurā par sabiedriskā autobusa šofera sašaušanu pērnā gada sākuma apsūdzēts Jevgenijs Golovko, noskaidroja aģentūra LETA.

Lietā vairākkārt pasludināts pārtraukums. Iztiesāšana turpinājusies arī šonedēļ, taču ir noteikts kārtējais pārtraukums. Nākamā tiesas sēde plānota 8.februārī pulksten 10, ziņo LETA.

Golovko apsūdzība celta pēc Krimināllikuma 1.panta - par slepkavību, cietušajam pildot savus profesionālos pienākumus. Šis pants paredz pat mūža ieslodzījumu. Tāpat viņš apsūdzēts pēc 233.panta 2.daļas par šaujamieroča glabāšanu un nēsāšanu bez attiecīgas atļaujas, par ko var sodīt ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem, īslaicīgu brīvības atņemšanu, piespiedu darbu vai naudas sodu.

Jau vēstīts, ka 2018.gada 7.februārī Liepājā, autobusu pieturā Rīgas ielā, ievainots autobusa vadītājs. Policija toreiz ziņoja, ka persona pēc iepriekš notikuša maznozīmīga konflikta ar autobusa vadītāju, ar, iespējams, pneimatisko ieroci, iešāva viņam, nodarot miesas bojājumus.

1957.gadā dzimušais sabiedriskā mirkroautobusa vadītājs guva miesas bojājumus un tika nogādāts mediķu aprūpē slimnīcā Rīgā.

Par notikušo policijā tika sākts kriminālprocess.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki