Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sākts kriminālprocess par Priekulē avarējušo helikopteru


atlikušas 250 zīmes


Sākts kriminālprocess par Priekulē avarējušo helikopteru (3)

Pirmdienā, 09. oktobrī, 2017 | BIRKAS: negadījums , nāve , kriminālprocess , rallijs , rallijs ERC
Izdrukāt Ziņot
FOTO: no skylineav.com

Papildināts. Policija apstiprina, ka svētdien Priekules novadā helikoptera avārija notikusi, tam saskaroties ar elektrolīnijas vadiem, sākts kriminālprocess.

Par to aģentūru LETA informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Madara Šeršņova.

To, ka helikopters avarējis, aizķerot elektropārvades līniju, iepriekš pauda arī Civilās aviācijas aģentūra un uzņēmums "Sadales tīkls".

Policijā par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 21.nodaļas "Noziedzīgi nodarījumi pret satiksmes drošību".

Papildināts.Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas biroja direktors Ivars Alfrēds Gaveika aģentūrai LETA pastāstīja, ka patlaban avarējušais helikopters nogādāts Rīgā un izmeklēšana vēl turpinās.

Vienlaikus viņš apliecināja, ka negadījumā iemesls jau ir zināms – helikopters aizķēra augstsprieguma elektrolīniju. Iespējams, pilotu apžilbinājusi saule. Pēc elektrolīniju aizķeršanas helikopters vairs nebija vadāms un negadījums nebija novēršams.

Izmeklēšana gan patlaban vēl turpinās – sadarbībā ar policiju paredzēts intervēt negadījuma lieciniekus, kuru rallija sacensībās bija daudz.

Civilās aviācijas aģentūras direktors Māris Gorodcovs aģentūrai LETA pauda, ka viņa rīcībā pagaidām nav nekādas jaunas informācijas saistībā ar helikopteru vai pilotiem. Vienlaikus aģentūra turpina apkopot informāciju un par to ziņot Transporta nelaimes gadījumu un incidentu izmeklēšanas birojam.

Gorodcovs apliecināja, ka lidojumi ar helikopteru pasākuma laikā bija saņēmuši nepieciešamo saskaņojumu no Civilās aviācijas aģentūras.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka svētdien Priekules novada Gramzdas pagastā, rallija "Liepāja" laikā nogāžoties civilajam helikopteram, gājis bojā viens cilvēks un trīs cietuši.

Bojā gājušais ir Polijas pilsonis – Eiropas čempiona Kajetana Kajetanoviča draugs un Kelces autodroma ilggadējs vadītājs Pavels Jagņatkovskis, vēsta portāls "Echodnia.eu".


Sludinājums

Dagoberts
15:16 | 09/10/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Pagājušajā gadā ralliju atcēla, jo sniega vietā bija dubļi.
Šogad atkal laika apstākļu dēļ ātrumposmus nācās īsināt, jo daudzi smagi avarēja; beigās vēl šī traģēdija.

Varbūt tās ir zīmes, ka to ralliju šeit nevajag??

ta labi
16:43 | 09/10/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Vienkārši draņķīga, pavirša organizēšana, trases sagatave utt..!

nu ne tak
12:48 | 11/10/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

ko tad tur var sagatavot, ja līst visu laiku,šogad jau dēļ lietus viss ir apstājies.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki