Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Sievete sadur vīrieti, kurš nav devis iedzert alu


atlikušas 250 zīmes


Sievete sadur vīrieti, kurš nav devis iedzert alu

Ceturtdienā, 18. aprīlī, 2019 | BIRKAS: huligānisms , miesas bojājumi
Izdrukāt Ziņot

17.aprīlī ap pulksten 18.20 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Raiņa ielā netālu no dzelzceļa pārbrauktuves pieturā sēžot vīrietis ar asiņainu seju.

Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās un uz notikuma vietu tika izsaukta Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigāde, kurai tika nodots cietušais vīrietis. Viņš atzina, ka viņu sadūrusi kāda sieviete.

Nekavējoties apsekojot tuvāko apkārtni, vainīgās personas aprakstam atbilstošā sieviete tika pamanīta Baseina ielā.

Uz 1984.gadā dzimušās sievietes apģērba bija redzami asins traipi. Kamēr tika veikta personas mantu apskate, iespējamā vainīgā persona no kabatas izvilka pudeles lausku un mēģināja sev pārgriezt vēnas, taču Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbinieki nekavējoties novērsa iespējamo apdraudējumu.

Sarunas laikā sieviete atzina, ka pirms brīža esot sadūrusi vīrieti, jo viņš viņai nav devis padzerties no alus pudeles. Sieviete tika aizturēta un nodota Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai. Jāpiebilst, ka abas personas (cietušais un vainīgā) jau iepriekš ir nonākušas policijas redzeslokā, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki