Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Siļku ielā aiztur vīrieti, kurš stumj zagtu velosipēdu


atlikušas 250 zīmes


Siļku ielā aiztur vīrieti, kurš stumj zagtu velosipēdu

Pirmdienā, 21. janvārī, 2019 | BIRKAS: zādzība , kabatzagļi , atskurbtuve , Velo
Izdrukāt Ziņot

20.janvārī ap pulksten 19 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka Siļķu ielā kāda persona stumj iespējams nozagtu velosipēdu.

Ierodoties notikuma vietā, tika ievērots manāmi iereibis vīrietis, kurš stūma velosipēdu, kuram aizmugurējais ritenis bija saslēgts ar slēdzeni. Pārbaudot velosipēda reģistrācijas informāciju, noskaidrojās, ka velosipēds ir zagts. 1964.gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Pagaidu turēšanas telpās atskurbšanai.

Pēc atskurbšanas vīrietis ar velosipēdu nodoti Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.

Valsts policija informē, ka brīvdienas Liepājā pagājušas samērā mierīgi – fiksētas vairākas zādzības un dažas avārijas bez cietušajiem. Sestdien, 19.janvārī, ap pulksten 15.30 kāda 2006.gadā dzimusi meitene pēc izkāpšanas no maršruta autobusa konstatēja, ka viņa pazudis maks.

Skolas ielā ap pulksten 17 kā vīrietis, konstatēja, ka apzagta viņa automašīna "Fiat", kas nebija aizslēgta. Uzsākts kriminālprocess.
 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki