Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Svētku brīvdienas ugunsdzēsējiem aizvadītas mierīgi


atlikušas 250 zīmes


Svētku brīvdienas ugunsdzēsējiem aizvadītas mierīgi

Ceturtdienā, 27. decembrī, 2018 | BIRKAS: ugunsgrēks , Ziemassvētki
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajās sešās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus, no kuriem četri bija Liepājā.

Otrdien pulksten 21.06 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Aldaru ielā Liepājā, kur trīsstāvu dzīvojamās mājas kādā dzīvoklī dega adventes vainags. Pulksten 21.23 ugunsgrēks likvidēts.

Trešdien pulksten 1.56 izsaukums saņemts uz Kuldīgas ielu, kur dega trīs atkritumu konteineri un sadzīves mantas 10 kvadrātmetru platībā. Pulksten 2.32 ugunsgrēks likvidēts. Pulksten 16.37 ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Ķieģelu ielu, kur vienstāva dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji platībā. Pulksten 17.16 ugunsgrēks likvidēts.

Vēl brīvdienās ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Lazaretes un Kristiāna Dāla ielas krustojumā, kur dega apgaismes stabs platībā. Šo ugunsgrēku izdevās likvidēt pirms VUGD ierašanās.

Visā Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 168 izsaukumus, no kuriem 77 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 58 uz glābšanas darbiem, bet 33 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki