Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Trešdien ugunsdzēsējiem Liepājā kaķis, kūla un ēkas ārsiena


atlikušas 250 zīmes


Trešdien ugunsdzēsējiem Liepājā kaķis, kūla un ēkas ārsiena

Ceturtdienā, 18. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Republikas iela , ugunsgrēks , kūla
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 22 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Pulksten 15.09 saņemts izsaukums uz Republikas ielu, kur divstāvu dzīvojamajai mājai gruzdēja ārsiena 2 kvadrātmetru platībā. Pulksten 16.05 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar ugunsdzēsēji glābēji 13.56 saņēma izsaukumu uz Jāņa Asara ielu, kur kaķis, gribēdams izkļūt laukā par atvērto logu, bija iesprūdis loga vērtnē. Ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja dzīvnieku un nodeva saimniekiem.

Diennakts laikā ugunsdzēsēji glābēji Kurzemes reģionā dzēsa vairākus kūlas ugunsgrēkus. Lielākās platības izdega arī divās vietās Liepājā – Ģenerāļa Baloža ielā dega meža zemsedze un kūla 800 kvadrātmetru platībā, bet Lazaretes ielā – 300.
 
Aizvadītajā diennaktī VUGD Latvijā saņēma 155 izsaukumus – 123 uz ugunsgrēku dzēšanu un 15 uz glābšanas darbiem, bet 17 izsaukumi bija maldinoši, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki