Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Trīs jauniešus pieķer pērnās zāles dedzināšanā


atlikušas 250 zīmes


Trīs jauniešus pieķer pērnās zāles dedzināšanā (1)

Pirmdienā, 04. aprīlī, 2016 | BIRKAS: kūla , nelegālās cigaretes , huligānisms
Izdrukāt Ziņot

2.aprīlī ap pulksten 15.05 Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā tika saņemts izsaukums par to, ka pie Liepājas ezera, iepretim Reiņa meža ielai, vairākas personas kurinot ugunskuru.

Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. Notikuma vietā trīs 2005.gadā dzimuši jaunieši dedzināja pērno zāli. Visi jaunieši tika nodoti vecākiem, kuriem tika arī izsniegtas pavēstes par ierašanos Liepājas pilsētas Pašvaldības policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Ap pulksten 22.35 pašvaldības policijas darbinieki, patrulējot Jelgavas ielā, ievēroja personu, kura sabiedriskā vietā kārtoja dabiskās vajadzības.

Tā kā persona bija arī manāmā reibuma stāvoklī, tā tika aizturēta un nogādāta Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas Īslaicīgās aizturēšanas telpās atskurbšanai un protokola sastādīšanai. Pārbaudot 1969.gadā dzimušo vīrieti, pie viņa tika atrastas 10 cigarešu paciņas bez Latvijas Republikas akcīžu markām. Aizturētajam vīrietim šie tabakas izstrādājumi tika izņemti un sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli.


Sludinājums

šmatura3000
11:58 | 04/04/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kūlas dedzinātājiem pa rīkli, bet kad pašvaldība iekārtos ugunskuru vietas un atpūtas vietas pie ezera un arī pie jūras un Karostā?! Peldvietas, laivu piestātnes ezerā? N-tās vietas, kur cilvēki brauc piknikot gadu desmitiem, bet ugunskuru nav kur kurināt, atkritumu urnu nav, viss aizliegts un labiekārtojums nulle. Nožēlojami tik ūdeņiem un piekrastēm bagātai pilsētai!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki