Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Turaidas ielā uziet nelegālo alkoholu un tabaku


atlikušas 250 zīmes


Turaidas ielā uziet nelegālo alkoholu un tabaku (1)

Trešdienā, 17. februārī, 2016 | BIRKAS: nelegālais alkohols , nelegālās cigaretes , Turaidas iela
Izdrukāt Ziņot

Otrdien, 16.februārī, ap pulksten 15.20 pašvaldības policijas darbinieki vienā no Turaidas ielas daudzdzīvokļu namu dzīvokļiem uzgāja nelegālo alkoholu un tabaku.

Kā informē preses pārstāvis Kaspars Vārpiņš, Liepājas pilsētas pašvaldības policijas Analītiskās nodaļas darbinieki, pārbaudot saņemto informāciju par iespējamu nelikumīgu alkoholisko dzērienu un nemarķētu tabakas izstrādājumu glabāšanu un realizāciju, konstatēja, ka vienā no Turaidas ielas daudzdzīvokļu namu dzīvokļiem, 1974.gadā dzimusī sieviete, pie sevis dzīvesvietā glabā divas 5 litru tilpuma traukus, kopā ar apmēram 10 litriem bezkrāsainu šķidrumu tajās, kas pēc saņemtās informācijas un ārējām pazīmēm varētu būt nelegālais alkohols (šķaidīts spirts), kā arī vienpadsmit dažādu marku cigaretes, ar kopējo daudzumu 46 440, bez Latvijas akcīzes nodokļa markām.

No notikuma vietas izņemts nelegālais alkohols un nemarķētie tabakas izstrādājumi. Par minēto gadījumu uzsākta administratīvā lietvedība par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu un nelikumīgu alkoholisko dzērienu glabāšanu.


Sludinājums

tante
13:21 | 17/02/16
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Turaidas ielā točku ir daudz,par dažām visi izliekas,ka to neredz

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki