Jūrmalas ielā atlauž šķūnīti un nozog mopēdu

BIRKAS:
zādzība , Jūrmalas iela , kriminālprocess

21.maijā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Jūrmalas ielā ir atlauzts šķūnītis un no tā ir nozagts mopēds. Uz aizdomu pamata aizturēts 1988.gadā dzimis vīrietis.

Baseina ielā nācās evakuēt vienpadsmit cilvēkus

BIRKAS:
Baseina iela , gāze , glābšana , VUGD

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Invalīdu ielā pirmdien jādzēš kūla un čiekuri

BIRKAS:
ugunsgrēks , Invalīdu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma sešus izsaukumus, no kuriem viens bija Liepājā.

Svētku nedēļas nogale pagājusi samērā mierīgi

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība
No Līvas ciema apmeklētājiem policija sūdzības nav saņēmusi.

Neskatoties uz plašajiem svētkiem, no kuriem lielākie bija Līvas ciems un Muzeju nakts, nedēļas nogale no kriminālā skata punkta pagājusi samērā mierīgi, informē Valsts policija.

Brīvdienās Liepājā dega šķūnis un pērnā zāle

BIRKAS:
ugunsgrēks , kūla

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 24 izsaukumus, no kuriem vairāki bija arī mūsu pilsētā.

Liepājas ostā atklāj teju 19 tonnas nereģistrētas nozvejas (7)

BIRKAS:
osta , Valsts vides dienests , nelikumīga zveja

Valsts vides dienesta (VVD) Zvejas kontroles departamenta inspektori aizvadītajā naktī, veicot zvejas kuģa pārbaudi Liepājas ostā, atklāja teju 19 tonnas nereģistrētas nozvejas.

Paliek bez instrumentiem, somas un telefona

BIRKAS:
zādzība

Valsts policijā vakar saņemta informācija, ka kādā īpašumā pilsētas centrā privātpersonai no garāžas nozagti instrumenti. Zaudējumu apmērs tiek skaidrots.

Pašvaldības policija agrā rītā pieķer dzērušu "Audi" vadītāju

BIRKAS:
dzērājšoferi , 1905.gada iela

Papildināts. Piektdien, 17.maijā, ap pulksten 6.30 pašvaldības policijas darbinieki 1905.gada ielā ievēroja automašīnu "Audi", kura atpakaļgaitā izbrauca no ēkas pagalma.

Ceturtdien Liepājā dega šķūnis un pērnā zāle

BIRKAS:
kūla , ugunsgrēks

Aizvadītajā diennakt Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 14 izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Ugunsdzēsējiem jāatbrīvo bērns un jādzēš kūla

BIRKAS:
kūla , VUGD , glābšana

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus, no kuriem trīs bija Liepājā.

Par viltus spridzināšanas draudiem aiztur trīs zēnus

BIRKAS:
huligānisms , spridzeklis , Tosmare , kriminālprocess

Otrdien, 14.maijā, uz telefona numuru 112 tika saņemts viltus izsaukums saistībā ar spridzināšanas draudiem – jaunieši sacīja, ka divos veikalos Liepājā ir ievietoti spridzekļi.

Pieķer jauniešus, kas demolēja sabiedrisko tualeti

BIRKAS:
huligānisms , Jūrmalas iela , Vaļņu iela

Otrdien, 14.maijā, ap pulksten 19 Liepājas pilsētas pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka trīs jaunieši demolējoties Jūrmalas ielā esošajā sabiedriskajā tualetē.

Izlej dzīvoklī benzīnu un aizdedzina to (1)

BIRKAS:
huligānisms , ugunsgrēks , Generāļa Baloža 9

14.maijā ap pulksten 19.40 pašvaldības policijā saņemta informācija, ka vienā no dzīvokļiem Ģenerāļa Baloža ielā atrodoties persona, kura izlējusi dzīvoklī benzīnu un draudot to aizdedzināt.

Jau no rīta brauc vairāk nekā 3 promiļu reibumā (1)

BIRKAS:
dzērājšoferi

Otrdien, 14.maijā, pulksten 10.25 Valsts policija Mirdzas Ķempes un Daugavas ielu krustojumā apturēja 1951.gadā vīrieša vadīto mazlitrāžas automašīnu "Renault Twingo".

Vakar ugunsgrēkā Liepājā cietis viens cilvēks

BIRKAS:
VUGD , glābšana , ugunsgrēks , Generāļa Baloža 9

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde vakar pulksten 19.46 saņemts izsaukumu uz piecstāvu dzīvojamo māju Ģenerāļa Baloža ielā 9.

Pieķerts dzērājšoferis un nepilngadīgi zaglēni

BIRKAS:
dzērājšoferi , zādzība

13.maijā pulksten 23.50 Pulvera ielā posmā starp 14.novembra bulvāri un Cukura ielu Valsts policija apturēja 1977.gadā dzimuša vīrieša vadītu automašīnu "Kia".

Ugunsdzēsējiem Kurzemē divi izsaukumi. Abi – Liepājā

BIRKAS:
ugunsgrēks , atkritumi , Ģenerāļa Baloža iela , Krūmu iela

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma divus izsaukumus uz ugunsgrēku dzēšanu.

Sāk kriminālprocesu par konfliktu, kurā iesaistīts Porziņģis (16)

BIRKAS:
Kristaps Porziņģis , huligānisms , kriminālprocess

Valsts policija (VP) sākusi kriminālprocesu par konfliktu, kurā iesaistīts Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas "Mavericks" zvaigzne Kristaps Porziņģis.

Ķempes ielā zēns izlec no tramvaja un gūst traumas (6)

BIRKAS:
autoavārija , miesas bojājumi , Slimnīca , zādzība , Ķempes iela

12.maijā pulksten 15 Valsts policijā saņemta ziņa no neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, ka 2007.gadā dzimis zēns Mirdzas Ķempes ielā izlēcis no braucoša tramvaja.

Porziņģis konfliktā Liepājā nav guvis nopietnus savainojumus (12)

BIRKAS:
Kristaps Porziņģis , huligānisms , miesas bojājumi

Papildināts 2. Nacionālās basketbola asociācijas zvaigzne Kristaps Porziņģis nedēļas nogalē Liepājā notikušajā konfliktā nav guvis nopietnus savainojumus, ziņo ESPN.