Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ugunsdzēsējiem brīvdienās Liepājā daudz darba


atlikušas 250 zīmes


Ugunsdzēsējiem brīvdienās Liepājā daudz darba

Otrdienā, 07. maijā, 2019 | BIRKAS: kūla , ugunsgrēks , Pulkveža Brieža iela , Pulvera iela
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajās diennaktīs Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 26 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Naktī uz svētdienu, pulksten 2.35 izsaukums saņemts uz Pulkveža Brieža ielu Liepājā, kur dega koka terase un dēļu kaudze 6 kvadrātmetru platībā. Pulksten 3.56 ugunsgrēks likvidēts.

Svētdien pulksten 19.57 izsaukums tika saņemts uz Krūmu ielu Liepājā, kur dega atkritumi 30 kvadrātmetru platībā. Pulksten 20.36 ugunsgrēks likvidēts.

Tāpat izsaukumi saņemti uz vairākiem kūlas ugunsgrēkiem, kur lielākās platības izdega Ziemeļu ielā Liepājā, kur kūla dega 100 kvadrātmetru  platībā, Krūmu ielā Liepājā 150 kvadrātmetru, trīs izsaukumi saņemti uz dažādām vietām Pulvera ielā, kur kūla un zari dega 100, 600 un 500 kvadrātmetru platībā, savukārt Laboratorijas ielā 0,3 hektāru platībā izdega meža zemsedze.

Latvijā aizvadītajās diennaktīs VUGD saņēma 180 izsaukumus, no kuriem 100 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, 43 uz glābšanas darbiem un 37 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki