Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ugunsdzēsējiem Liepājā pirmdien vairāki izsaukumi


atlikušas 250 zīmes


Ugunsdzēsējiem Liepājā pirmdien vairāki izsaukumi

Otrdienā, 17. aprīlī, 2018 | BIRKAS: ugunsgrēks , apkure , kūla
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde saņēma 13 izsaukumus, no kuriem vairāki bija Liepājā.

Vakar ap pulksten 11 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Šauro ielu Liepājā, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā bija jūtams sadūmojums. Ierodoties notikuma vietā konstatēts, ka sadūmojums otrā stāva dzīvoklī radies no nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas. Ugunsdzēsēji glābēji izvēdināja telpas.

Ap pulksten 15 tika saņemts izsaukums uz Ganību ielu, kur noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji sakārtoja ceļa braucamo daļu.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumiem, kuros Celtnieku ielā Liepājā neapdzīvotā mājā dega durvis un grīda 4 kvadrātmetru platībā, bet 14.novembra bulvārī dega pērnā zāle 50 kvadrātmetru platībā.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma kopumā 105 izsaukumus – 55 uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet 23 no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas pārstāve Ilze Dāme Birziņa.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki