Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ugunsgrēkā Kaktu ielā gājis bojā cilvēks


atlikušas 250 zīmes


Ugunsgrēkā Kaktu ielā gājis bojā cilvēks (5)

Otrdienā, 18. decembrī, 2018 | BIRKAS: VUGD , Kaktu 3 , ugunsgrēks , Ūdens iela
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Papildināts. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) informē, ka otrdien pulksten 17.05 saņemts izsaukums uz dzīvojamo māju Kaktu ielā 3, kur no divstāvu dzīvojamās mājas nāca dūmi.

Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka deg dzīvoklis 26 kvadrātmetru platībā un starpstāvu pārsegums četru kvadrātmetru platībā. Ar izbīdāmo kāpņu palīdzību ugunsdzēsēji glābēji no spēcīgi sadūmotās ēkas izglāba vienu cilvēku, bet vēl diviem palīdzēja izkļūt no tās. Ugunsgrēkā gāja bojā viens cilvēks. Pulksten 21.01 šis paaugstinātās bīstamības ugunsgrēks likvidēts. Ugunsgrēka vietā strādāja 15 ugunsdzēsēji-glābēji un atradās četras autocisternas un vienas autokāpnes.

Kā vakar vakarā irliepaja.lv informēja domes priekšsēdētājs Jānis Vilnītis, pavisam seši cilvēki no ugunsgrēkā cietušās mājas palikuši bez pajumtes, tāpēc nogādāti sociālajā namā Flotes ielā.

Vēl Liepājā šonakt pulksten 2.03 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Ūdens ielu, kur ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu neapsaimniekotā ēkā. Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka deg divstāvu neapsaimniekotas ēkas ārsiena 20 kvadrātmetru platībā un bēniņi tādā pašā platībā. No mājas otrā stāva izglābti divi cilvēki, bet vēl diviem palīdzēts izkļūt no ēkas. Pulksten 4.02 ugunsgrēks likvidēts.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa lūdza atgādināt, lai ikviens jo īpaši pirmssvētku laikā, vēlreiz nopietni apsver iespēju dzīvojamās telpās uzstādīt dūmu detektorus, kas arī ugunsnelaimes gadījumā Kaktu ielā 3, iespējams, glābtu dzīvību.

Sludinājums

Dr
23:21 | 18/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Izcēlās plkst 17

nē nu jā
01:04 | 19/12/18
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

17:10 biju autobusā, kad garām aizkauca 2 ugunsdzēsēju mašīnas.

Jeblonskis
16:13 | 19/12/18
ZIŅOT
(-6)
(0)
+

Tā ir visās tajās latvieteļu mājās. Māja brūk kopā bet labāk nopirks 70" TV, nekā saremontēs. Sak "Tas tač nau mans, lai pūst!"

Jeblonski!
22:37 | 19/12/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Cilvēks gājis bojā, bet kniešas ko paņerkstēt par latvieteļiem. Būtu labāk līdzjūtību izteicis tuviniekiem. Mūsu mājā (ja pēc Jūsu kritērijiem) dzīvo dāneļi, krieveļi, leiteļi, čigāneļi. Un tāpat gaida, lai pūst.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki