Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Valsts policija meklē degvielas zagļus


atlikušas 250 zīmes


Valsts policija meklē degvielas zagļus (1)

Pirmdienā, 21. janvārī, 2019 | BIRKAS: policija lūdz palīdzēt , A11 , zādzība
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Valsts policija

Valsts policija meklē attēlos redzamās personas, kas 2.janvārī sarkanas krāsas automašīnā "Ford Focus" ielēja degvielu un aizbrauca nesamaksājuši, informē preses pārstāve Madara Šeršņova.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Saldus iecirknī uzsākts kriminālprocess par to, ka 2019.gada 2.janvārī pulksten 20.23 Brocēnu novadā, Brocēnos, uz autoceļa Rīga – Liepāja, degvielas uzpildes stacijā "Brocēni", sarkanas krāsas automašīnā "Ford Focus", kurai bija noņemtas valsts reģistrācijas numura zīmes, tika uzpildīta degviela un automašīnas vadītājs aizbrauca no degvielas uzpildes stacijas, nesamaksājot par veikto degvielas uzpildi.

Degvielas uzpildes stacijas videonovērošanas kameru ierakstos redzams, ka automašīnā atradās ne mazāk kā trīs personas. Automašīnas vadītājs bija ģērbies darba formai līdzīgā virsjakā. Degvielas uzpildi veica vīrietis, kurš ģērbies gaiši pelēkās sporta biksēs un melnā virsjakā, ar galvā uzvilktu kapuci. Degvielas uzpildes laikā personas slēpa sejas no videonovērošanas kamerām.

Valsts policijas Saldus iecirknis aizdomās par mantisku noziedzīgu nodarījumu izdarīšanu meklē attēlos redzamās personas. Aicinām ikvienu, kurš atpazīst attēlos redzamo automašīnu vai personas, vai zina viņu iespējamo atrašanās vietu, zvanīt pa tālruņa numuriem 63802320 vai 110, vai arī personīgi vērsties tuvākajā policijas iecirknī.


Sludinājums

Jeblonskis
10:59 | 22/01/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Neizskatās ka tam lējējam ir cimdi. Vai policija nolažojās, vai kārtējo reizi kaukāds pajols to rokturi kārtīgi apčamdija pirms policijas ierašanās?
Kas pa zolēm sniegā? To ne1 nepaskatijās?
Cik diez tās "kameras" izmaksāja? Ja tos sūdus izmestu gružos - elektrības ekonomija atsvērtu 1 zādzību gadā.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki