Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Veikalā Ventspils ielā cigaretes pārdeva nelikumīgā veidā


atlikušas 250 zīmes


Veikalā Ventspils ielā cigaretes pārdeva nelikumīgā veidā

Trešdienā, 12. jūnijā, 2019 | BIRKAS: reids , nelegālās cigaretes , nepilngadīgie
Izdrukāt Ziņot

6.jūnijā pulksten 13.58 pašvaldības policijai veicot pārbaudi, tika konstatēts, ka veikalā Ventspils ielā realizēja tabakas izstrādājumus, cigaretes bez akcīzes nodokļa markām un iepakojuma.

No pārdevējas pieņemts paskaidrojums un sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa (turpmāk LAPK) 166.20 panta 1. daļas (Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu un elektronisko cigarešu realizācijas pārkāpšana), uzsākta administratīvā lietvedība pēc LAPK 166.20 panta 1. daļas (juridiskai personai). Izņemti tabakas izstrādājumi ar atvērtu iepakojumu un bojātām akcīzes nodokļa markām, par ko uzsākta administratīvā lietvedība LAPK 169.3 panta (Ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšana). Darbībā ir saskatāmas arī pārkāpuma pazīmes, par kuru paredzēta administratīvā atbildība pēc LAPK 156.1panta 4. daļas (Nodokļu un citu maksājumu reģistrēšanas elektronisko ierīču un iekārtu lietošanas kārtības neievērošana, šo ierīču un iekārtu lietotāju un apkalpojošo dienestu pienākumu nepildīšana). Materiāli pēc LAPK 156.1 panta 4. daļas un LAPK 169.3 panta kopā ar lietiskajiem pierādījumiem nosūtīti pēc piekritības Valsts ieņēmumu dienesta Nodokļu kontroles pārvaldei.

Savukārt 10. jūnijā Liepājas pilsētas pašvaldības policijas Nepilngadīgo lietu nodaļas darbinieki veicot pārbaudi, lai noskaidrotu kā komersanti ievēro alkoholisko dzērienu mazumtirdzniecības prasības. Kopumā tika pārbaudītas septiņi tirdzniecības vietas. Vienā no pārbaudes vietām, Uliha ielā, darbinieki neievēroja prasības un pārdeva alkoholu nepilngadīgai personai. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols pēc LAPK 155.panta trešās daļas, informē pašvaldības policijas pārstāve Agnese Mieme.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki