Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Vīrietim uz ielas nolaupa maisiņu ar pārtikas precēm


atlikušas 250 zīmes


Vīrietim uz ielas nolaupa maisiņu ar pārtikas precēm

Pirmdienā, 12. novembrī, 2018 | BIRKAS: Baseina iela , laupīšana , Ziemeļu mols , autoavārija , huligānisms , zādzība
Izdrukāt Ziņot

11.novembrī pulksten 20.46 Baseina ielā, pielietojot vardarbību, 1989.gadā dzimis vīrietis nolaupīja citam vīrietim iepirkumu maisiņu ar pārtikas precēm, ziņo Valsts policija.

Persona aizturēta, uzsākts kriminālprocess, visi apstākļi tiek skaidroti.

9.novembrī no Ziemeļu mola jūrā nejauši iekritis 1983.gadā dzimis vīrietis, kurš atradās stiprā alkohola reibumā. Persona izglābta un nogādāta krastā.

Tajā pašā dienā pulksten 18.58 Katedrāles ielā iesniedzējs konstatējis, ka ir salauztas viņam piederošā dzīvokļa ārdurvis, salauztas iekšā esošās mēbeles, kā arī nozagtas dažādas sadzīves mantas. Policijā par notikušo uzsākts kriminālprocess, notiek izmeklēšana.

11.novembrī pulksten 0.49 saņemta telefoniska informācija iesniedzēja, ka Pulkveža Brieža ielā nenoskaidrota persona sabojāja automašīnas "Mitsubishi" loga stiklus, kuri ir izsisti, kā arī sadurtas riepas. Uzsākts kriminālprocess.

Vēl 11.novembrī pulksten 15 saņemta telefoniska informācija, ka Klaipēdas ielas un Ventas ielu krustojumā, nenoskaidrotas markas automašīna uzbraukusi šķērslim – elektrības stabam un ceļa zīmei "Dodiet ceļu!", bojājot tos. Cietušo nav. Vainīgā automašīna no notikuma vietas aizbraukusi. Uzsākta administratīvā lietvedība, informē policijas preses pārstāve Signe Šteinberga.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki