Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Zēni atrodot pneimatisko ieroci un informē policiju


atlikušas 250 zīmes


Zēni atrodot pneimatisko ieroci un informē policiju (1)

Otrdienā, 04. jūnijā, 2019 | BIRKAS: nelegālie ieroči , atrasts , Nākotnes iela
Izdrukāt Ziņot

Aizvadītajā nedēļas nogalē divi zēni Liepājā, Nākotnes ielā atraduši ierocim līdzīgu priekšmetu, informē Valsts policijas preses pārstāve Madara Šeršņova.

Labi, ka bērni ar ieroci nav sākuši spēlēties un to pētīt, bet gan piegājuši pie pirmā pretimnācēja un palūguši piezvanīt Valsts policijai, lai ieroci nodotu likumsargiem.

Ierodoties Valsts policija amatpersonām, konstatēts, ka tā ir pneimatiskā pistole. Zēni paskaidrojuši, ka atraduši pamestu somu, kur bija arī ierocis. Ņemot vērā to, ka viņiem bija izlādējies telefons, viņi palūguši pirmajam sastaptajam pieaugušajam piezvanīt policijai.

Policija vēlas uzslavēt zēnu rīcību šajā gadījumā – zinātkāre nav ņēmusi virsroku un tika pieņemts pareizs lēmums – informēt par atradumu Valsts policiju. Tāpat policija aicina vecākus pārrunāt ar bērniem rīcību situācijās, kad tiek atrasti dažādi priekšmeti. Piemēram, ja sanāk atrast nesprāgušu munīciju, nekādā gadījumā tai netuvoties, bet gan zvanīt Valsts policijai. Šādos gadījumos policisti norobežo vietu un gaida ierodamies Nacionālo bruņoto spēku Nesprāgušās munīcijas neitralizēšanas rotu.

Savukārt ja tiek pamanītas publiskā vietā atstātas mantas – ilgstoši, bez uzraudzības atstāts velosipēds, soma, atslēgas, telefons, maks, utt, informēt par atradumu Valsts policiju.

Valsts policijas mājaslapas sadaļā "Atrastās mantas" pieejama informācija arī par dažādām mantām, kurām tiek skaidroti likumīgie īpašnieki. Arī šajā gadījumā aicinām atsaukties personu, kura ir pazaudējusi savu somu, kurā bija iekšā pneimatiskais ierocis.


Sludinājums

Jeblonskis
00:04 | 05/06/19
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Kur mētājās tādi kadri, kuri var sapirkties tās dārgās spēlmantiņas, un tad 1kārši atstāt kaukur?
Tie sūdi maksā tik cik amerkāņiem īstas pistoles.
Kam ir tāda nauda ko mētāt apkārt?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki