Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Zirgu salā aiztur metāla zagli, Siguldas ielā – bezpajumtniekus


atlikušas 250 zīmes


Zirgu salā aiztur metāla zagli, Siguldas ielā – bezpajumtniekus

Otrdienā, 18. decembrī, 2018 | BIRKAS: Siguldas iela , meklēšanā , Zirgu sala , metāla zādzība
Izdrukāt Ziņot

17.decembrī ap pulksten 10.15 pie Zirgu salā patrulējošiem pašvaldības policistiem vērsās kāda persona, sakot, ka netālu esošajā īpašumā ielauzušās vairākas personas un zog metālus.

Apsekojot minēto vietu, tika pamanīta viena persona, kura, ieraugot Liepājas pilsētas Pašvaldības policijas darbiniekus, centās paslēpties krūmos. 1991.gadā dzimušais vīrietis tika aizturēts un nodots Valsts policijas darbiniekiem lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Tajā pašā dienā ap pulksten 23:05 pašvaldības policijā tika saņemta informācija par to, ka vienā no daudzdzīvokļu ēku kāpņu telpām Siguldas ielā nakšņojot divas personas. Ierodoties notikuma vietā, fakts apstiprinājās. 1995.un 1999.gadā dzimušie vīrieši paskaidroja, ka Liepājā uzturoties apmēram nedēļu un visu šo laiku nakšņojot dažādās kāpņu telpās. Pēc personas datu pārbaudes, tika noskaidrots, ka 1999.gadā dzimušais vīrietis atrodas Valsts policijas meklēšanā, līdz ar to viņš tika nogādāts Valsts policijā lietas apstākļu tālākai noskaidrošanai.

Savukārt, 1995.gadā dzimušais vīrietis tika nogādāts nakts patversmē, jo Liepājā viņam nav kur dzīvot, informē pašvaldības policijas pārstāvis Kaspars Vārpiņš.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki