Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Zirņu ielā nodzēš ugunsgrēku un evakuē vienu cilvēku


atlikušas 250 zīmes


Zirņu ielā nodzēš ugunsgrēku un evakuē vienu cilvēku

Piektdienā, 28. decembrī, 2018 | BIRKAS: drošība , ugunsgrēks
Izdrukāt Ziņot

Ceturtdien pulksten 12.51 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Zirņu ielā Liepājā, kur, kā liecināja saņemtā informācija, ugunsgrēks bija izcēlies divstāvu koka dzīvojamā mājā.

Ierodoties notikuma vietā, konstatēts, ka krāsnī dega sodrēji un malka 0,5 kvadrātmetra platībā. No ēkas tika evakuēts viens cilvēks un pulksten 13.35 ugunsgrēks likvidēts.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 36 izsaukumus, no kuriem 20 bija uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņi uz glābšanas darbiem, bet septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi, informē VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vendija Pikše.

Līdz šim šogad ugunsnelaimēs gājuši bojā 82 cilvēki, kas ir vairāk nekā pērn! VUGD pieredze liecina, ka daļu no traģiskajām ugunsnelaimēm varēja iepriekš novērst, ja vien cilvēki nerīkotos tik neapdomīgi un savlaicīgi ievērotu ugunsdrošības prasības. Lai gaidāmās Jaunā gada svinības neaptumšotu nelaime, VUGD aicina cilvēkus neaizmirst par drošību – nesmēķēt telpās, nepārkurināt krāsnis, uzmanīgi apieties ar uguni, neaizmirst nodzēst sveces un ievērot pirotehnikas lietošanas noteikumus! Ja tomēr svētku laikā ir notikusi kāda nelaime un nepieciešama operatīvo dienestu palīdzība, nekavējoties zvaniet uz tālruņa numuru 112!


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki