Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina apmeklēt unikālu juveliermākslas izstādi


atlikušas 250 zīmes


Aicina apmeklēt unikālu juveliermākslas izstādi (2) LMMDV metāla izstrādājumu dizaina audzēkņu darbu izstāde

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Otrdienā, 17. aprīlī, 2018 | BIRKAS: izstāde , Lielais Dzintars , mākslas vidusskola , juveliermāksla
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) "Lielā dzintara" telpās aicina apmeklēt unikālu izstādi, kurā prezentēti skolas metāla izstrādājumu dizaina audzēkņu darbi.

Apskatāmi darbi, kuri iepriekšējos gados ir bijuši iekļauti Eiropas Liceju Parlamenta (PLE) ceļojošās juveliermākslas izstādēs.

Izstāde ir apskatāma līdz 11.maijam, un tas ir turpinājums Eiropas Liceju Parlamenta ceļojošajai juveliermākslas izstādei.

LMMDV šajā izstādē pārstāv metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas audzēkņi: Grēta Girvaite (2.klase), Aleksis Vētra-Ozols (2.kl.), Daniels Ernsons (2.kl.), Tomass Džeremijs Brics (2.kl.), Raivo Naiverts (2.kl.), Diāna Pakalna (3.kl.), Sabīne Kristiāna Lapuķe (3.kl.), Jēkabs Rūts (3.kl.), Raimonds Eņģelis (4.kl.) un Viljams Džefersons Brics (4.kl.) un viņu veidotie juvelierdarbi.

Izstādē ir apskatāmi arī skolas absolventu: Elīnas Meijeres, Aivja Bērznieka, Anša Alksņa, Nika Laudiņa, Andra Kreicburga, Diānas Jakimāvičas, Elzas Zagorskas, Nansijas Ķinēnas, Daiņa Ozoliņa, Lauras Kazberravičas, Kārļa Sidara, Katrīnas Biteres, Annijas Biteres, Vladislava Zvereva, Gvido Niča, Sanitas Pūķes, Mārtiņa Kuncīša un Ilzes Šēferes juvelierdarbi.

LMMDV ir vienīgā no Latvijas un Baltijas valstīm, kas darbojas Eiropas Liceju Parlamenta organizācijā. Audzēkņu darbus PLE konkursiem un izstādēm profesionāli sagatavoja metāla izstrādājumu dizaina izglītības programmas vadītāja Andra Garokalna un nodaļas pedagoga Edija Ābeles vadībā.

Skola no 2001.gada darbojas kā oficiāli uzņemta partnerskola Eiropas Liceju Parlamentā (Starptautiska organizācija, kurā iesaistītas juveliermākslas skolas no Eiropas). Šī organizācija katru gadu organizē ceļojošo juveliermākslas izstādi ar audzēkņu radītiem darbiem visās partnerskolās mācību gada laikā.

Katru gadu PLE organizē juveliermākslas konkursu jauniešiem. Šogad PLE 26. asambleja un juveliermākslas konkurss notiek Itālijā (Valencas profesionālajā skolā), kur pedagogs Edijs Ābelis pārstāvēs LMMDV un Latviju kopumā. Izstādē piedalās LMMDV audzēkņi (juveliermākslas kategorijā): Grēta Girvaite ar darbu "Gredzens", Tomass Džeremijs Bricis ar darbu ""Piespraude", Raivo Naiverts ar darbu "Kakla rota", Daniels Ernsons ar darbu "Gredzens", savukārt kategorijā "Projekts un prezentācija" piedalās Grēta Girvaite ar darbu "Planšete". Izstādes rezultāti būs zināmie aprīļa beigās.

 Attēli:

Sludinājums

Ainars Alžāns
20:40 | 17/04/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

Tiešām ceru, ka būs unikāla izstāde. Apmeklēju iepriekšējo
starptautisko skolu izstādi ,,Dzintarā,, un tik briesmīgu juvelieru darbu eksponēšanu nebiju redzējis. Daļa no darbiem ir eksponēta grīdas līmenī. Tas apkaunoja skatītājus un māksliniekus.

kukū
21:26 | 17/04/18
ZIŅOT
(-0)
(5)
+

Klases???Attopieties taču, tos sauc par kursiem. Un varbūt izvēlieties fotogrāfijas, kurās kaut ko var arī redzēt/nu vai fotogrāfu, kurš prot fotogrāfēt!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki