Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina pieteikt pretendentus Liepājas Kultūras balvai 2017


atlikušas 250 zīmes


Aicina pieteikt pretendentus Liepājas Kultūras balvai 2017 (2)

Trešdienā, 10. janvārī, 2018 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , Kultūras balva
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Liepājas Kultūras pārvalde aicina izvērtēt 2017. gada nozīmīgākos notikumus un personības kultūras dzīvē Liepājā, piesakot pretendentus Liepājas Kultūras balvai.

Pieteikumus var iesniegt no 10.janvāra līdz 2.februārim, Kultūras pārvaldes Sabiedrisko attiecību vadītāja Dita Dzene.

Liepājas Kultūras balvas pretendents var būt gan fiziska, gan juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību, radošumu un nodrošinājis pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā).

Pretendentus balvai var izvirzīt gan fiziskas, gan juridiskas personas, pamatojot pretendenta sasniegumus ar aprakstu un materiāliem, kas šo sasniegumu pierāda (diplomi, goda raksti, publikācijas masu medijos utml.). Pretendents var balvas saņemšanai izvirzīt arī pats sevi.

Šogad Kultūras balva tiks pasniegta jau septīto reizi. Gadu gaitā Liepājas Kultūras balva kļuvusi par neatņemamu pilsētas kultūras dzīves sastāvdaļu un nozīmīgu izcilības un kultūras kvalitātes izaugsmes veicinātāju. Liepājas Kultūras balvas pasniegšanas ceremonija notiks 16. februārī Liepājas Latviešu biedrības namā.

Atbilstoši nolikumam noformētus un sagatavotus pieteikumus Liepājas Kultūras balvai var iesniegt, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Liepājas Kultūras pārvaldes mājas lapā vai aizpildot un nogādājot anketu Liepājas Kultūras pārvaldē, Liepājas Latviešu biedrības namā, 2. stāvā, 96. kabinetā.

Kultūras balvas nolikums pieejams mājas lapā un Liepājas Kultūras pārvaldē. Tālrunis informācijai: 63483939.

Pagājušajā gadā tika pasniegtas desmit Liepājas pilsētas domes pateicības un Liepājas kultūras balvas 2016 statuetes, savukārt naudas prēmijas saņēma četri pretendenti:
• Prēmiju 1200 eiro apmērā saņēma neatkarīgais "Goda teātris" par profesionālu izaugsmi 2016. gadā,
• Tāpat prēmiju 1000 eiro apmērā saņēma dramaturģe Rasa Bugavičute-Pēce par radošu un augstvērtīgu dramaturģes darbu,
• Prēmiju 1000 eiro apmērā saņēma rakstniece Jana Egle par augstvērtīgu literāro darbību un izcilu debiju prozā ar stāstu krājumu "Gaismā",
• Prēmiju 1000 eiro apmērā saņēma mākslinieks Aivars Kleins par pašaizliedzīgu darbu, izveidojot un iedzīvinot mākslas salonu "Ludviķis".


Sludinājums

Hm
13:34 | 10/01/18
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Atkal aicinās kāzu rīkotājus noformēt zāli?

Atkal
14:33 | 10/01/18
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Atkal idiots pieslēdzies?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki