Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina pieteikties festivāla "Zemlika" tirgum


atlikušas 250 zīmes


Aicina pieteikties festivāla "Zemlika" tirgum

Otrdienā, 09. oktobrī, 2018 | BIRKAS: festivāls , Zemlika , Durbe , tirdziņš
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Aivars Ivbulis

Durbes, kaimiņu novadu kā arī citi zemnieki, mājražotāji un amatnieki aicināti pieteikties festivāla "Zemlika" tirgum.

Tas Durbē notiks 20. oktobrī no pulksten 10.

Kā visus iepriekšējos gadus, arī astotā mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāla "Zemlika" laikā notiks zemnieku, mājražotāju un amatnieku tirgus, kurā aicināti piedalīties Durbes, kā arī kaimiņu un citu novadu ražotāji. Galvenais tirgus princips – savā zemē pašu izaudzēts, savām rokām darināts, iesaiņots un pārdots dabīgs produkts. Pasākuma organizatori visus šos gadus ir teikuši "nē!" sintētiskajai gultasveļai, cukurvatei un čehu lunaparkam un aicinājuši tirgotājus pārdomāt, vai "dabīgs", "pašu audzēts" un "glīti pasniegts" tiešām padara produktu par modes un stila aksesuāru, ne reti liekot to pārvērtēt līdzīgos tirdziņos lielpilsētās.

Dalību festivāla "Zemlika" tirgū, kas Durbē notiks 20. oktobrī no pulksten 10, iespējams pieteikt līdz 18. oktobrim (ieskaitot), rakstot vai zvanot Gitai Tauriņai – gita.taurina@durbe.lv vai 28835821. Tirgus norises vieta – baznīcas laukums Durbes centrā (Skolas iela 1). Sliktu laikapstākļu gadījumā tirgošanās notiks A. Kronvalda Durbes pamatskolas sporta zālē (Skolas iela 5).

Biļetes uz festivālu "Zemlika" nopērkamas elektronisko biļešu tirdzniecības vietnē internetā BezRindas.lv. Biļešu cena šobrīd ir 26 eiro, festivālam tuvojoties, tās kļūs dārgākas.

Astotais mūzikas, mākslas un vietējās ražas festivāls "Zemlika" Latvijas mazākajā pilsētā Durbē norisināsies 19. un 20. oktobrī. Arī šogad festivāls aptver vairākas no mākslām –  mūziku, teātri, vizuālo mākslu un kino. Festivāla otrajā dienā notiks zemnieku, amatnieku un godprātīgu un videi draudzīgu pārstrādātāju ražojumu tirgus, galvenās lomas atvēlot Durbes un novada, kā arī tuvējo kaimiņu saimniecībās gada laikā izaudzētajam, darbnīcās un ražotnēs paveiktajam.

Kā ierasts, arī šogad festivāla "Zemlika" norises vietas Durbē būs vairākas –  Durbes kultūras nams, A. Kronvalda vēsturiskā skolas ēka, A. Kronvalda Durbes vidusskola, Durbes muzejs, Durbes luterāņu baznīca un citas. Festivāla centrā joprojām noturot 17 dažādu mūziķu un kolektīvu koncertus divu dienu laikā – no ģitārmūzikas līdz mūsdienu akadēmiskajai mūzikai, no tautas jeb "folk" mūzikas līdz elektroniskajai deju mūzikai, un uz tiem tirgojot biļetes, visas pārējās augstākminētās norises vietējiem un pilsētas viesiem tiks piedāvātas bez maksas.

Internetā:
www.zemlika.lv
www.twitter.com/zemlika


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki