Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina pieteikties vedību meistarklasēm "Namīnā"


atlikušas 250 zīmes


Aicina pieteikties vedību meistarklasēm "Namīnā" (2)

Ceturtdienā, 30. oktobrī, 2014 | BIRKAS: vedības , Namīns , Atštaukas , folklora , Humanitārais institūts , LiepU , Daiga Straupeniece
Izdrukāt Ziņot

No novembra līdz martam LiepU Kurzemes Humanitārais institūts piedalīsies projekta "Latviešu godi Lejaskurzemē – vedību tradīcijas no senatnes līdz mūsdienām" īstenošanā.

Ceturtdien, 6.novembrī, pulksten 14 folkloras centrā "Namīns" notiks 1. meistarklase "Vedību tradīcijas senatnē un mūsdienās", kuru vadīs sieviešu folkloras kopa "Atštaukas". Šajā meistarklasē tiks stāstīts par latviešu kāzu tradīcijām, tiks dziedātas dziesmas un rādīti kāzu danči.

Pavisam projekta laikā tiks realizētas 5 meistarklases par latviešu kāzu tradīcijām, piedaloties Lejaskurzemes etnogrāfiskajiem ansambļiem un folkloras kopām. Mērķauditorija – vecāko klašu skolēni, studenti, folkloras interesenti.

Projekts "Latviešu godi Lejaskurzemē – vedību tradīcijas no senatnes līdz mūsdienām" ir turpinājums LiepU KHI realizētajam projektam 2013.–2014. gadā par latviešu krustabu tradīcijām.

Projekts tiek realizēts ar Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Kultūras pārvalde" finansiālu atbalstu.

Vietu skaits meistarklasē ir ierobežots. Interesentus aicina pieteikties iepriekš. Sīkāka informācija un pieteikšanās – Daiga Straupeniece, projekta "Latviešu godi Lejaskurzemē" vadītāja, tālr. 26485926


Sludinājums

Nav šaubu
11:46 | 30/10/14
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Angļu vārds wedding noteikti cēlies no latviešu vedības!

verotajs
22:48 | 05/11/14
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Esmu jau ilgus gadus vērojis Kalnarājas vadītā pulciņa aktivitātes visos supermārketos! Viņām nevajadzētu sevi reklamēt kā etnogrāfijas vēstures pārstāvēm un zinātājām. Bērniem ar'ī nevajadzētu skatīties šo aktieru uzstāšanosm, jo te tiek sniegta nepatiesa informācija par etnogrāfiju un tās vēsturi! Diemžēl! Sanāk tāds plaģiāts! Un tad kultūras lietās pilnīgā profanācijā esošā Liepājas dome saka, jā, viņas jāfinansē no Liepājas kultūras parvaldes! Vai tad Liepājas kultūrai saknes ir pilnīgi atšķirīgas no visas Latvijas?

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki