Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz koncertu "Ar smaidu eju tev pretī"


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz koncertu "Ar smaidu eju tev pretī"

Ceturtdienā, 03. martā, 2016 | BIRKAS: koncerts , Promenade Hotel , koris Dziedonis
Izdrukāt Ziņot

Svētdien, 6.martā, pulksten 14 viesnīcas "Promenade Hotel" Hika zālē notiks koncerts "Ar smaidu eju tev pretī". Biļetes nopērkamas stundu pirms koncerta.

Uz koncertu ielūdz Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra vīru vokālais ansamblis "Dziedonis", tā vadītājs Valdis Aivars un aktieris Mārtiņš Vilsons.

"Marta sākumā mums ir iemesls teikt skaistus vārdus mūsu mīļotajām, un tas noteikti ir jāizmanto! Šī ir iespēja svinēt, un jo vairāk svētku, jo labāk,", tā par sieviešu dienai veltīto koncertu stāsta vīru vokālā ansambļa "Dziedonis" vadītājs Valdis Aivars.

Šī koncerta rīkošana jau kļuvusi par ikgadēju tradīciju, kuru, kā pierādījuši iepriekšējo gadu koncerti, ar nepacietību gaida daiļā dzimuma pārstāves Liepājā. Šogad vokālā ansambļa kungi dāmas priecēs ar sirsnīgām Raimonda Paula, Valda Aivara, Andra Kristona un Ivara Vīgnera melodijām. Savukārt īpašais viesis – aktieris Mārtiņš Vilsons – dāmas pārsteigs gan ar muzikālu sniegumu, gan arī ar dažādu autoru dzejas lasījumiem.

Ieejas maksa 3 eiro. Biļetes būs iespējams iegādāties tikai stundu pirms koncerta pasākuma norises vietā, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra projektu vadītāja Inese Sērdiene.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki