Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz koncertu "Visas manas greznas dziesmas"


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz koncertu "Visas manas greznas dziesmas" (1)

Ceturtdienā, 21. martā, 2019 | BIRKAS: Latviešu biedrības nams , TMKC , koris Aija , koncerts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Sieviešu koris "Aija" un diriģente Gunta Vite aicina visus sestdien, 23. martā pulksten 16 uz koncertu "Visas manas greznas dziesmas" Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē.

Koncertā goda vietā celtas Emiļa Melngaiļa tautasdziesmu apdares, Jurjānu Andreja "Lūk, roze zied!", Jāzepa Mediņa "Krāc Jūrmalas priedes", Valtera Kamiska "Mūžu mūžos būs dziesma", Selgas Mences "Kur tu biji, bāleliņi?" un citas mūžīgās vērtības, informē Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Koncerta mākslinieciskā vadītāja, diriģente Gunta Vite: "Koncerts ir veltījums tiem, kam Dziesmu svētki ir spēka un garīguma avots, tas ir veltījums arī tiem, kas nevarēja noklausīties Dziesmu svētkus Mežaparkā. Svētku sajūtai jau nemaz nevajag daudz – tā ir dziesmas mīlestība, kas ar katru kopā sanākšanas reizi uzmirdz, uzzied un vairojas."

Koncertā piedalīsies Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra sieviešu koris "Aija" (diriģente Gunta Vite, kormeistare Antra Berga), Nīcas Kultūras centra sieviešu koris (diriģente Līga Amerika-Ansiņa, kormeistare Justīne Siksna), Priekules Kultūras nama sieviešu koris "Priekule" (diriģente Gunta Vite, kormeistare Skaidra Klasiņa), Brocēnu novada Kultūras un izglītības centra vīru koris (diriģents Jēkabs Ozoliņš), pūtēju orķestris "Kazdanga" (diriģents Guntis Simanovičs) un instrumentālā grupa Līgas Eleres vadībā.

Biļetes uz koncertu var iegādāties SIA "Biļešu paradīze" kasēs un internetā www.bilesuparadize.lv. Biļetes cena 3 eiro.

Informējam, ka pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana. Fotoattēli var tikt izvietoti Liepājas pilsētas pašvaldības portālā www.liepaja.lv, Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra mājaslapā www.liepajaskc.lv, kā arī minēto iestāžu sociālo tīklu facebook.com, twitter.com un instagram.com kontos.


Sludinājums

..xtc..
22:48 | 22/03/19
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Gunta Vite.. Dzintara gabaliņš.. tas kurš, Liepājas pludmales saulrietā atstarotos gaismas viļņus, pārvērš skaņas viļņos..

Sveiciens Pasniedzējai ;)

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki