Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz Latvijas simtgadei veltītu svētku sarīkojumu "Godi"


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz Latvijas simtgadei veltītu svētku sarīkojumu "Godi" (2)

Ceturtdienā, 08. novembrī, 2018 | BIRKAS: TMKC , koncerts , Latviešu biedrības nams , Fotast , Latvijai 100 , 18.novembris
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvi Latvijas simtgadi sagaida ar mīlestības piepildītiem godiem, kuros aicina piedalīties ikvienu liepājnieku un pilsētas viesi.

18.novembrī pulksten 14 esat laipni gaidīti Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē uz svētku sarīkojumu "Godi", informē centra sabiedrisko attiecību un mārketinga projektu vadītāja Iveta Štelmahere.

Pasākumā piedalīsies visi Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra kolektīvi – kori un vokālie ansambļi, tautas deju kolektīvi, folkloras kopas, tautas lietišķās mākslas studijas un amatierteātri. Skatītājus gaida krāšņas simtgades svinības, kurās košas dejas vīsies ar skanīgām dziesmām, radot kopības un svētku sajūtu.

Projekta vadītāja Selēna Vasiļjeva stāsta par iecerēto: "Godos rādīsim mūsu tautas radošajam garam piederīgās dziedāt, dejot, muzicēt un radīt prasmes, kas kā īpašs gēns mantots no iepriekšējām paaudzēm. Vēlamies, lai godu dienā kopā sanāk visa saime un atver lielo sajūtu albumu, kurā glabājas kopības mirkļi."

Lai simtgades godi paliktu ne tikai klātesošo atmiņā, bet arī ģimenes fotoalbumos, fotostudija "Fotast" pirms un pēc koncerta apmeklētājiem nodrošinās iespēju iemūžināt svētku sajūtas fotomirkļos.

Pasākumu vadīs Liepājas teātra aktieri Anete Berķe un Kaspars Kārkliņš. Latvijas simtgadei veltītajā svētku sarīkojumā "Godi" ieeja ir bez maksas.


Sludinājums

Būsim klāt!
17:22 | 08/11/18
ZIŅOT
(-2)
(3)
+

Paldies Liepājas Tautas mākslas un kultūras centrs par skaistajiem pasākumiem. Jūs esat malači!

akmens
20:52 | 08/11/18
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

dejotāji malači, bet psihiski nelīdzsvaroto klavu gan būtu laiks nomainīt.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki