Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Aicina uz Vecgada koncertu baptistu Pāvila draudzē


atlikušas 250 zīmes


Aicina uz Vecgada koncertu baptistu Pāvila draudzē

Autors: Laura Kreināte, Kultūras pārvaldes praktikante, studente
Piektdienā, 18. decembrī, 2015 | BIRKAS: Pāvila baznīca , Ziemassvētki , koncerts
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Dita Dzene

Vecgada vakarā, 31.decembrī pulksten 23, Liepājas baptistu Pāvila draudzē notiks sirsnīgs Vecgada koncerts "Tava vēlēšanās".

Koncerts būs kā miera pilns vēstnesis par lēnām izskanošo veco gadu, kā arī patīkams un pozitīvs starts Jaunajam gadam.

Koncertā piedalīsies un apmeklētājus priecēs Liepājas Universitātes studiju programmas "Mūzikas skolotājs" absolventa un Liepājas leļļu teātra aktiera Normunda Karpiča spēcīgā un pārliecinošā balss, kā arī Liepājas Universitātes studiju programmas "Mūzikas skolotājs" 4. kursa studenšu Baibas Bites un Baibas Kokinas sniegums. Dzirdēsim arī vairākus mūzikas instrumentus, tai skaitā ģitāru, klavieres un flautu.

Jaunieši izpildīs dažādas sirdi sildošas un pazīstamas dziesmas, kā Jāņa Lūsēna un Viļa Plūdoņa dziesmu "Mazu brīdi pirms", Imanta Kalniņa un Leonīda Breikša dziesmu "Lūgšana", Imanta Kalniņa dziesmu "Apvij rokas", kā arī vairākas citas tikpat brīnišķīgas dziesmas.

Ieeja koncertā ir bezmaksas, un uz to ir aicināts ikviens, kurš Vecgada vakaru vēlas aizvadīt mierīgā un sirdi sildošā gaisotnē. Pēc koncerta apmeklētāji aicināti doties uz Rožu laukumu, kur pusnaktī ar krāšņu uguņošanu tiks sagaidīts Jaunais 2016. gads.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki