Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Apskatāma Mārtiņa Krūmiņa izstāde "Sēņu vīns" (galerija)


atlikušas 250 zīmes


Apskatāma Mārtiņa Krūmiņa izstāde "Sēņu vīns" (galerija) (2) Mārtiņa Krūmiņa personālizstāde

Trešdienā, 03. jūlijā, 2013 | BIRKAS: izstāde , Mārtiņš Krūmiņš , Promenade Hotel , plenērs
Izdrukāt Ziņot

Trešdienas vakarā plenēra "Liepājas Marīna" ietvaros viesnīcas "Promenade Hotel"  galerijā tika atklāta mākslinieka Mārtiņa Krūmiņa personālizstāde "Sēņu vīns".

Šī ir mākslinieka Krūmiņa pirmā personālizstāde Liepājā, neskatoties uz to, ka viņš dzimis liepājnieks un pabeidzis Liepājas mākslas skolu, portālam atzina pats autors. Abstraktais nosaukums "Sēņu vīns" radies, kopā ar brāli klausoties radio raidījumu par vīnkopību Latvijā, kurā tika minēts, ka vīnu taisa no ļoti dažādām dārza veltēm. "Drīz jau no sēnēm vīnu sāks ražot," noteicis brālis. Tā šis absraktais nosaukums labi iederējies šādas pat ievirzes izstādei.

Darbi viesnīcas "Promenade Hotel" izstāžu zālē būs apskatām līdz pat septembra sākumam. Kā informē Kultūras pārvaldes attīstības projektu vadītāja Krista Kalnarāja, 18. starptautiskais zīmētāju un gleznotāju plenērs "Liepājas marīna” šogad Liepājā norisināsies ar devīzi "Atmuitots”. Par centrālā plenēra notikuma vietu izvēlēta vēsturiskā Muitas ēka (Vecā ostmala 54), kurā tiks iekārtotas mākslinieku darbnīcas, plenēra noslēguma izstāde, koncerti un notiks citas plenēra aktivitātes. Plenērā piedalāss mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Azerbaidžānas un Dienvidkorejas.
 
Vairāk informācijas: www.liepajaskultura.lv/lv/starptautiskais-pleners-marina-atmuitotsAttēli:

Sludinājums

Fiļa
23:09 | 07/07/13
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Apskatīju šo. Jāsaka, ka pats laikam nebiju pietiekamā kondīcijā, tāpēc līdz galam neizturēju. Laikam jābūt krietnu sadzērušam sēņu vīnu vai vislabāk šņu brāgu, lai kaut kas tik solīdā galerijā arī patiktu no šitiem mālējumiem ar krāsām.

panācija
21:59 | 21/07/13
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

man gan patika...bija gleznas, pie kurām gribēja atgriezties vēl un vēl. Fiļa laikam ir tāls no mākslas un domā, ka ja uzglezno no fotogrāfijas, tad tā ir īsta māksla..Fiļa, agrāk nebija fočuku, tāpēc uzgleznot visu kā kopija bija meistarība....paskaties ¬ikaso darbus no viņa 15 gadu vecumam līdz miršanai, varbūt atnāks arī tava poņa...

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki