Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Arēnas" īpašie viesi "Kymatic Ensemble" uzstāsies arī Liepājā


atlikušas 250 zīmes


"Arēnas" īpašie viesi "Kymatic Ensemble" uzstāsies arī Liepājā

Autors: Antra Dreģe, festivāla "Arēna" direktore
Piektdienā, 02. novembrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , Promenade Hotel , Iededz gaismu
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Jaunās mūzikas festivāla "Arēna" īpašie viesi šogad ir "Kymatic Ensemble" no Krievijas, kuru neatkārtojamo skanējumu klausītājiem šonedēļ ir iespēja baudīt trīs dažādos koncertos.

Viens no koncertiem notiks arī Liepājā, 3.novembrī pulksten 19 "Hotel Promenade" Hika zālē koncertcikla "Iededz gaismu" ietvaros.

"Kymatic Ensemble" ir Maskavā dibināts ansamblis, kura patiesi unikālajā un ļoti īpašajā skanējumā klasisko instrumentu skanējums apvienojas ar baroka instrumentu tembriem, kā arī tautas instrumentu krāsām un elektronikas piedāvātajām iespējām...

Kolektīvā apvienojušies mūziķi, kas studējuši klasisko mūziku un ir spēcīgi improvizācijā. Ansambļa repertuārā ir gan 20. un 21. gadsimta opusi, gan baroka laikmeta pērles, kā arī īpaši viņiem radīti jaundarbi, mūsdienu komponistu mūzika un brīvās improvizācijas, arī starpžanru darbi un multimediāli mākslas piedzīvojumi... Viņus īpaši interesē arī mākslu sintēze, kamdēļ nereti Kymatic Ensemble savus koncertus papildina ar vizuālās mākslas elementiem, deju vai video, un arī citām multimediālām mākslas formām, un koncertē ne vien koncertzālēs, bet arī citās telpās, bieži vien ar saviem klausītājiem tiekoties, piemēram, mākslas galerijās...

Koncertos dzirdēsim Alekseja Sjumaka, Annas Pospelovas, Alekseja Nadžarova, Antona Izgagina, Dmitrija Mazurova, Dmitrija Remezova un citu krievu komponistu skaņdarbus un jaundarbu pirmatskaņojumus, kā arī improvizācijas.  

Jaunās mūzikas festivāls "Arēna" kopš 2002. gada ik rudeni Latvijas koncertzālēs pulcē jaunās mūzikas komponistus, atskaņotājmāksliniekus un klausītājus no daudzām pasaules valstīm.

Koncerta biļetes "Biļešu paradīzes" kasēs www.bilesuparadize.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki