Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Bartkeviča ārvalstu komandējumos piecas reizes, Tomsons – četras


atlikušas 250 zīmes


Bartkeviča ārvalstu komandējumos piecas reizes, Tomsons – četras (96)

Autors: Sarmīte Pujēna
Piektdienā, 10. novembrī, 2017 | BIRKAS: Lielais Dzintars , Timurs Tomsons , Baiba Bartkeviča , vizīte
Izdrukāt Ziņot
Festivālā "Vinterfest" Zviedrijā šā gada februārī.
Festivālā "Vinterfest" Zviedrijā šā gada februārī.
FOTO: no facebook.com

Vai "Lielā dzintara" mākslinieciskās vadītājas ārzemju braucieni tiek apmaksāti no koncertzāles budžeta vai tie ir privāti un par pašas naudu? – šādu jautājumu uzdod portāla lasītājs.

Lasītājs jautā: "Māklsinieciskā vadītāja (Baiba Bartkeviča – irliepaja.lv) pēdējā gada laikā savā facebook profilā dalījusies ar foto, pozējot pie ievērojamām kultūras celtnēm – izstāžu un konertzālēm Venēcijā, Berlīne, Ņujorka, Brisele, Antverpene, Zviedrija, Parīze. Vai tas ietilpsts darba pienākumos, vai arī to dara brīvajā laikā? Ja darba pienākumos, cik liels ir SIA "Lielais Dzintars" komandējumu budžets?"

"Saprotam sabiedrības rūpes, diemžēl pie mums valda tik liela neuzticība valsts un pašvaldības institūcijām, ka dažkārt sazvērestības teorijas mūsu laikabiedri meklē arī tur, kur to nav," saka koncertzāles sabiedrisko attiecību speciāliste Elizabete Hartmane.

"Apzināmies, ka šobrīd mūsu nostāja un izvirzītā koncertzāles misija daļai sabiedrības varētu šķist nepopulāra, taču esam tam gatavi, jo ilgtermiņa ieguvumi noteikti runās paši par sevi.

Liepājas koncertzāle "Lielais dzintars" ir viena no lielākajām Baltijas un Ziemeļeiropas mēroga koncertzālēm, kurā divu gadu laikā viesojušies mākslinieki no 60 valstīm. Koncertzālē uzņemtas vairāku desmitu valstu oficiālās delegācijas, vēstniecību pārstāvji, kā arī starptautisku organizāciju un mūzikas aģentūru menedžeri no Eiropas, Amerikas un citām pasaules vietām. Tāpat koncertzālē jau īstenotas dažādas starpvalstu sadarbības, starptautiskas izstādes, izglītības projekti u.tml.

SIA "Lielais dzintars" vadības un darbinieku komandējumi lielākoties ir bijuši uz Rīgu un citām Latvijas pilsētām, taču dažas reizes arī Liepājas koncertzāles darbinieki un vadība devušies ārvalstu braucienos. Katrs ārvalstu brauciens pirms apstiprināšanas tiek rūpīgi izvērtēts, analizējot potenciālās izmaksas un ilgtermiņa ieguvumus koncertzāles attīstībai.

Informāciju par 7 šogad realizētajiiem ārvalstu braucieniem pievienoju pielikumā. Minētie braucieni bijuši 2 – 3 dienas ilgi, vienlaikus īstenojot gan komandējumā uzstādītos plānus un mērķus, gan attālināti turpinot ar koncertu organizēšanu un koncertzāles pārvaldīšanu saistītos darbus. Pārējie bijuši privāti braucieni atvaļinājumos, nedēļas nogalēs, brīvdienās.

Vēlos arī piebilst, ka daļai braucienu izdevumus ir segusi uzņemošā puse.

2017. gada sākumā tika izveidota sērija "Pasaule Lielajā dzintarā", kuras mērķis ir iepazīstināt ar unikālām un augsti profesionālām personībām mūsdienu mūzikā un mākslā, personībām, kas nominētas augstākajiem mūzikas apbalvojumiem, sadarbojas ar prestižākajām ierakstu kompānijām, diriģentiem, kolektīviem un koncertē pasaules lielākajās koncertzālēs. Sērija tiks turpināta arī 2018. un 2019. gadā, tādēļ šobrīd notiek aktīva mākslinieku atlase.

Jau pirmajā gadā sērija pierādījusi, ka ar unikāliem, tikai Liepājā redzamiem projektiem iespējams piesaistīt auditoriju ne tikai no Kurzemes, bet 20% no pasaules projektu auditorijas veido rīdzinieki, kas Liepājā apmeklē ne tikai koncertus, bet uzturas viesnīcās, izmanto tūrisma industrijas pakalpojumus un apmeklē ēdināšanas iestādes. Kā rāda pieredze, tieši iespēja klātienē, tuvējās Eiropas valstīs vērot šo mākslinieku uzstāšanos, sniedz iespēju pēc iespējas precīzāk informēt auditoriju par sagaidāmajiem notikumiem, iepazīstināt publiku ar katra projekta specifiku un unikalitāti, kas ne vienmēr uztverama, izmantojot tikai attālinātos līdzekļus – audio un video ierakstus".

Koncertzāles valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons raksta:

"2017. gadā komandējumu izdevumu segšanai SIA "Lielais dzintars" budžetā bija ieplānoti 9742 eiro. Intensīvā darba grafika dēļ plānotie līdzekļi izlietoti tikai daļēji – šī gada 9 mēnešos izlietoti 5766 eiro jeb 59% no gadā ieplānotajiem finanšu resursiem. Lielāko daļu no komandējuma izdevumiem veidojušas tikšanās ar Kultūras ministrijas, Valsts Kultūrkapitāla fonda pārstāvjiem, lielākajām koncertu organizācijām, koncertzāļu vadītājiem, māksliniekiem, mākslas izstāžu kuratoriem, galeriju pārstāvjiem, medijiem u.c. iesaistītajām pusēm Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

Lai veicinātu un attīstītu jaunas sadarbības, prezentētu koncertzāli un Liepājas pilsētu kopumā, paplašinātu kontaktu loku, kā arī iepazītos ar mākslas procesiem un aktuālākajiem izpildītājmāksliniekiem Eiropā, SIA "Lielais dzintars" vadība un vadošie speciālisti dodas arī ārvalstu braucienos.

2017. gadā bijuši 7 komandējumi ārpus Latvijas:

No 16. līdz 19. februārim mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča un producentu daļas vadītāja Ance Kolibere apmeklēja mūsdienu klasiskās mūzikas festivālu "Vinterfest" Morā, Zviedrijā, lai tiktos ar festivāla māksliniecisko direktoru un Deutsche Grammophon mākslinieku, pianistu Vikinguru Oulafsonu, kurš piekrita kļūt arī par minifestivāla "Islandes nedēļas nogale" mūzikas sadaļas direktoru Liepājas koncertzālē "Lielais dzintars" 2017. gada decembrī.

30. martā mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča devās uz mūsdienu mūzikas festivālu "Listen!" Beļģijā, Briselē, lai ar pianistu  Frančesko Tristano vienotos par dalību 2017. gada Liepājas mākslas forumā un veidotu jaunas sadarbības.

No 26. līdz 28. aprīlim valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons piedalījās Eiropas Mūzikas padomes organizētā projektā "STAMP", Kipras galvaspilsētā Nikosijā. Pasākuma laikā T. Tomsons prezentēja Liepājas koncertzāli, lasīja lekciju Kipras universitātē un piedalījās mūzikas profesionāļiem veltītā prezentācijā par digitālās izglītības platformas izveidi.

No 17. līdz 20. maijam mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča un producente Nora Sudmale piedalījās Eiropā lielākajā profesionālajai mūzikai veltītajā konferencē/gadatirgū "Classical Next 2017" Amsterdamā, Nīderlandē. Notika tikšanās ar mūzikas fondu "Logos", kas šovasar notikušajā Liepājas mākslas forumā piedāvāja Robotu orķestra lekciju un performanci.

No 1. līdz 3. jūlijam valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons devās oficiāla vizītē uz Lietuvas kultūras galvaspilsētu Klaipēdu. Komandējuma laikā notika tikšanās ar Klaipēdas muzikālā teātra un Klaipēda džeza festivāla direktoriem, tika veiktas pārrunas par sadarbības iespējām.

No 27. līdz 30. septembrim mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča apmeklēja mūsdienu mūzikas festivālu "BAZAR" Beļģijā, Briselē. Tika noslēgta vienošanās ar  mākslinieku Benu Frostu par dalību 2018. gada Liepājas mākslas forumā.

No 6. līdz 8. oktobrim valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons "Europa Cantata" organizētajā mūzikas industrijas konferencē Tallinā, Igaunijā uzstājās ar prezentāciju "Auditorijas piesaistes iespējas klasiskajā mūzikā".

Tāpat koncertzāles vadība un darbinieki arī savā brīvajā laikā un atvaļinājumos par privātajiem līdzekļiem regulāri apmeklē dažādus mūzikas un mākslas pasākumus, kas apliecina lojalitāti izvēlētajai nozarei un patiesu interesi paplašināt zināšanu apvāršņus un gūt jaunu pieredzi kultūras menedžmentā.

Šī gada nogalē plānoti šādi braucieni:

No 20. līdz 22. novembrim koncertzāles valdes priekšsēdētājs Timurs Tomsons apmeklēs Ziemeļbaltijas festivālu platformas tikšanos Helsingērā, Dānijā, lai prezentētu "Liepājas mākslas forumu".

No 25. līdz 26. novembrim koncertzāles mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča plāno apmeklēt jaunatklāto Elbas filharmoniju Hamburgā, divās dienās apmeklējot četrus koncertus un tiekoties ar mākslinieku aģentiem, lai pārrunātu ieplānotās sadarbības 2018. un 2019. gadā.

Daļa no līdz šim realizētajiem un nākotnē plānotajiem ārvalstu braucieniem tiek īstenoti un apmaksāti arī no Eiropas fondu līdzekļiem (piemēram, dalība konferencēs, prezentācijās un diskusijās, dalība Eiropas mūzikas padomes organizētā kultūras darbinieku apmaiņas programmā un citos projektos).

Lai iepazītos ar aktuālāko Eiropas mūzikas piedāvājumu un turpinātu piedāvāt Liepājas iedzīvotājiem un viesiem unikālus mūsdienu mūzikas projektus, arī turpmāk koncertzāles vadība un vadošie speciālisti turpinās veidot sadarbības un nest Liepājas vārdu arī ārpus valsts robežām".


Sludinājums

spalva
07:30 | 10/11/17
ZIŅOT
(-8)
(24)
+

Ja cilvēks, kurš arī maksā Tomsonam un Bartkevičai un pārējam darbinieku pelēkajam pūlim algas, painteresējas vai kundze brauc par saviem līdzekļiem ekskursijās, Tomsons spēj atbildēt, ka tā ir SAZVĒRESTĪBAS TEORIJA, nu piedodiet, bet tas ir bērnudārzs! Un kāds tad ir tas REĀLAIS ieguvums no šīm ekskursijām? Un vai vispār ir ieguvums? Labāk pirdonē jaunkundzi būtu aizsūtījuši pamācīties ētikas pamatprincipus, lai liepājniekiem nav jāsarkst!

Koledža
07:46 | 10/11/17
ZIŅOT
(-8)
(16)
+

Jau redzot kā līdz šim "vadītājs" jeb precīzāk būtu teikt "vietas aizpildītājs" publiski uzvedas, bija skaidrs, ka kārtējais bērnudārza audzēknis ielikts amatā, tad pēc šīs atbildes, šaubu vairs nav - koncertzālē pie stūres atkal pāraudzis tīnis.

@
07:36 | 10/11/17
ZIŅOT
(-4)
(20)
+

Ģimenes dzīvi attālināti līdz galam nevar izbaudīt līdzīgi kā mūziku ar attālinātiem līdzekļiem- audio un vidio ierakstiem. Varbūt, lai samazinātu koncertzāles komandējumu izdevumus, Baibiņas laulātam dzīvesdraugam no Francijas būtu jāpārceļas uz dzīvi Latvijā.

Muļķības slavinājums
08:27 | 10/11/17
ZIŅOT
(-4)
(5)
+

Cik tie bērniņi ir stulbi. Tiešām. Lai dzīvo Kipras un Liepājas sadraudzība! Urrrā!

laikabiedrs
08:28 | 10/11/17
ZIŅOT
(-7)
(18)
+

Baiba Bože esot tērējusi pašvaldības naudu nomājot pasaules un vietējo dizaineru tērpus ,ar kuriem apmeklēt ar koncertzāli saistītos pasākumus, bet tagadējā baibiņa lido kmandējumos, lai, iespējams, uzturētu tuvākus kontaktus ar savu ģimeni Francijā. Kas tur slikts? Vilnītis ar Sesku savās priekšvēlēšanas aģitācijās tak aģitēja par ģimeniskām vērtībām.

>baumai
08:58 | 10/11/17
ZIŅOT
(-7)
(17)
+

sāc strādāt,nevis raksti komentārus Bartkevičas kundze

Bauma
08:48 | 10/11/17
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

laikabiedram novecojusi informācija par mākslinieciskās vadītājas ģimenes dzīvi... :)

Viedoklis
08:41 | 10/11/17
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Jo vairāk brauc, jo labāk. Un izskatās, ka uz Franciju komandējumā nav bijusi

?
08:32 | 10/11/17
ZIŅOT
(-7)
(8)
+

Kur skatās par LIpājas kultūras druvu atbildīgais Deksnis ?

druvvaldis
15:42 | 10/11/17
ZIŅOT
(-6)
(8)
+

Deksni gan lieciet mierā! Vienīgāis normālais cilvēks visu pompozo domes ākstu vidū.

druva
08:57 | 10/11/17
ZIŅOT
(-10)
(15)
+

liec Deksnim mieru. Atis atšķirībā no sava priekšgājēja vismaz kaut ko dara un risina, nevis tikai atsēž koncertus un griež lentītes

Liepājnieks
08:43 | 10/11/17
ZIŅOT
(-21)
(21)
+

komentētāju līmenis ir katastrofāls. Visā pasaulē pieņemta prakse braukt pieredzes apmaiņā komandējumos, piedalīties semināros utt. Mūsu provincē- ja nekur nebrauc- slikti, ja aizbrauc- vēl sliktāk. #vissirslikti

izskatās
21:52 | 13/11/17
ZIŅOT
(-1)
(2)
+

Ne tais komentāros, ne tais braucienos suns aprakts. Jēgas jau nav no tā, ka braukā meklēt pasaulē māksliniekus, par kuru mākslu (citreiz tikai par ``mākslu``) mūsu cilvēki nevar pavilkt samaksāt. Būtu domāts globāli - būtu darbs un būtu pieklājīga samaksa par darbu - Dzintars darbotos un pelnītu dūkdams. Pie jebkuriem darbiniekiem. Pat pie tādiem, kam pie visa pensionāri (tulkojumā - uz mūžu atvaļinātie bijušie strādnieki un kalpotāji) vainīgi. Cilvēki nav ne pāķi, ne stulbeņi - mīļuprāt bauda visas mākslas, ja vien varas nesaprātīgums tās nepadara neiespējamas un nepieejamas.

Ivars
07:22 | 13/11/17
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Tad jau iznāk, ka kļūda ir pašos pamatos- tāda līmeņa koncertzāli nevajadzēja būvēt laukos, kurā pārsvarā dzīvo pāķi vai bomžveidīgie. Spriežot pēc komentāriem, Seska partija ir pieļāvus nelabojamu kļūdu- saviem vēlētājiem uzcēlusi neatbilstoša līmeņa kultūras iestādi.

Vecā plate
08:47 | 10/11/17
ZIŅOT
(-2)
(31)
+

Man jau pašam apnīk malt vienu un to pašu, bet nu ko neizdarīsi lietas laba.Baiba un Timur, lūdzu atveriet Vidzemes koncertzāles mājas lapu, un nošpikojiet, jo ritens no jauna nav jāizgudro. Citur visas labās lietas sen dieniņ jau strādā. 1.Cenu un atlaižu politika,izejiet cauri pa punktiem. Liepājā, atlaižu saraksts ir gaužām īss Daudzbērnu ģimenes, skolnieki utt..2. Tāda vienkārša lieta, kā iespēja izprintēt pdf formātā repertuāru. Tas taču neko nemaksa, bet būtu klientiem ērti. 3. Bērnu istaba. Vienojaties ar kādu ārpakalpojuma sniedzēju (Krāsu karuselis utml.) un ieviešat šo gaužām vajadzīgo pakalpojumu. 4.Kino klubs ar labām, pasaules festivālos atzinību guvušām filmām, īpaši jau latviešu veidotām. Kuldīga jau sen ir iespēja tādas skatīt. Liepāja diemžēl ne. 5.Amatpersonu atalgojums. Kādēļ Liela dzintara valdes loceklis saņem EUR 1600, bet Vidzemes koncertzāles EUR 750?Iespējams, ka tam ir racionāls izskaidrojums. Ievietojiet mājas lapā darbinieku atalgojuma samaksas noteikumus.

To pavisam vecajai platei
10:20 | 10/11/17
ZIŅOT
(-8)
(5)
+

Atraduši ar ko salīdzināt - Tūrisma birojs aptver ne tikai vienu jomu kā koncertzāle,bet ir jāaptver 30 reizes lielāks lauks. Ja šādi salīdzina tad tūrisma biroja vadībai būtu jābūt arī 30 reizes lielākai algai. Timurs tūrisma nozarei ūdeni pat nebūtu tiesīgs pienest. Klauns.

Pavisam veca plate
08:54 | 10/11/17
ZIŅOT
(-16)
(4)
+

Kāpēc lai koncertzāles vadītājs saņemtu mazāk par tūrisma biroja vadītāju?! Un, ja viņi ir vislabākie?..

Lbb
08:52 | 10/11/17
ZIŅOT
(-2)
(26)
+

Radiņi un pazīšanās šiem cilvēkiem dod amatus,tāpēc par rezultătiem nav ko brīnīties.Vai tad šī Hartmane zin vārda -darbs,jēgu?7

Krese
09:00 | 10/11/17
ZIŅOT
(-19)
(17)
+

Komentāri nožēlojami. Nevar piepildīt tāda līmeņa koncertzāli ar kvalitatīvu piedāvājumu, sēžot Liepājā un klausoties cd. Ir jābrauc, jāredz, jāklausās un jākontaktē. Ko tad jūs gribat - lai tur uzstājas tikai Miks Dukurs un koris Latvija? Man liekas, ka, lai radītu un noturētu koncertzālē zināmu līmeni, mākslinieciskajam vadītājam vispār trešdaļu laika vajadzētu pavadīt komandējumos. Jā, tas ir dārgi, bet paši to izvēlējāmies - nevar uzcelt tādu koncertzāli un piepildīt ar neko.

Kresei
21:06 | 12/11/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Jums ar tām ``intelektuālajām kapacitātēm`` un kora `` ``Latvija`` līmeni`` sanācis bezmaz, kā tajā senajā ziņģē par pašu vistām : ``tās nedēja olas, bet mānījās - būs jāieved vistas no Spānijas``. No kapacitātīgi smalkā toņa var spriest, ka jaunkundzēm un jaunskungiem LDz svarīgi vienīgi - dabi kas, ka tikai ne no Latvijas vai: ko ta mēs, mēs jau neko, a vot, tur kaut kur (Vīnē, Ķīnē, Kohinkīnē) - o jē! Kad tanī pašā laikā pasaule kā traka uz mūsu pašu operniekiem, diriģentiem, režisoriem, un, jā, jā, Kres, pat uz koriem. Izklausās, tūdi būs mums ar tik kapacitatīgiem intelektiem.

)))
09:15 | 10/11/17
ZIŅOT
(-3)
(17)
+

Kurā vietā tu redzi līmeni?Biedrības nama zālītei tas būtu ok,bet ne jau Dzintaram.Draugu ballītes-koncertus var turpināt pie sava tēva rīkot,tam tas līmenis būs pa smuko.

Kļūda
09:03 | 10/11/17
ZIŅOT
(-1)
(20)
+

Paši neizvēlējāmies gan. To izvēlējas otkatu meistari. Šobrīd būtu jāštuko, kā šo ēku uzturēt un piepildīt ar mazākām izmaksām, nevis braukāt nepamatotos ārvalstu braucienos (par komandējumiem tos grūti nosaukt).

Krese
09:11 | 10/11/17
ZIŅOT
(-18)
(13)
+

Grūti nosaukt komandējumus par nepamatotiem, ja redzam tādus vārdus koncertzāles repertuārā.

Timuram
16:16 | 10/11/17
ZIŅOT
(-6)
(4)
+

Klau, garais losi! Tev nav neērti anonīmi aplikt savus kolēģus? IP adresīte ātri nodod...

to Kresei
12:56 | 10/11/17
ZIŅOT
(-4)
(14)
+

redzēt,kā tu saki vārdus -ar to vien,kā redzi nepietiek,lai piepildītu koncertzāli.Un cik tādu kārtīgu vārdu ir bijis,arī ir diskutējams jautājums.Kamēr Bartkeviča īstenos savus bērnības sapņus,aicinot to,kas pašai ir tīkams,nedomājot par koncertzāles apmeklētību,iznākums jau
tagad ir redzams un būs vēl bēdīgāks,bet atbildēt nāksies vadītājam,tas ir Tomsons.

Pelējums
09:20 | 10/11/17
ZIŅOT
(-7)
(14)
+

Baiba Bartkevica 2 reizes gada laikā ir bijusi Briselē. Vai to nevarēja viena brauciena laikā apvienot un izveidot kontaktus, vai viņa dēļ katra mākslinieka taisās uz turieni doties? Vai arī viņai tur kāds joberis ir?

Krese
09:22 | 10/11/17
ZIŅOT
(-11)
(4)
+

Lai redzētu līmeni, droši vien ir jābūt zināmai intelektuālai kapacitātei

to jorens
21:56 | 11/11/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Bet ja ir brīvas vietas?

Liepajnieks
09:30 | 10/11/17
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Portāls vienreiz uzrakstijis par lietu.

Jorens
09:46 | 10/11/17
ZIŅOT
(-0)
(33)
+

Būtu jauki,ja publiskotu bezmaksas ielūgumu daudzumus uz pasākumiem.Ievēlētiem tautas kalpiem IR jāpērk biļetes??

:)
09:30 | 10/11/17
ZIŅOT
(-19)
(8)
+

Lumpeņi komentāros atkal var atbrīvot savas iekšas no pārāk uzkrājušās žults.:)
Suņi rēj, bet karavāna iet tālāk!

to :)
10:21 | 10/11/17
ZIŅOT
(-2)
(15)
+

)))jā,jā šodien jau oranžā mājā "strādās" ne pa jokam,rādīs pasaulei savu "intelektu"...)))

to :)
09:55 | 10/11/17
ZIŅOT
(-3)
(15)
+

bērnudārza karavāna buksē!:))

Liepajnieks
09:33 | 10/11/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Ar elektrisko vilcienu var stundas laikā uz franciju aizšmaukt

S
09:35 | 10/11/17
ZIŅOT
(-14)
(7)
+

Bet Bože bija vēl sliktāka. Bartkevča vismaz māk kulturàli sab. telpā uzvesties.

Ivars
09:58 | 10/11/17
ZIŅOT
(-9)
(18)
+

Bože katra ziņā uz koncertiem bija skaistāk apģērbusies un ievērojot etiķeti, ko nevarētu teikt par Bartkevicas apģērbu uz 2 gadu jubilejas koncertu. Un vēl viņa mācēja gana ;labāk publiski uzstāties par Timuru, kas stostas tāpat kā Hartmane, tiklīdz ierauga kameras.

Š
09:38 | 10/11/17
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

Bet vai ar to pietiek, lai saņemtu kontā smuku algu?

TIMUR!!!!
10:17 | 10/11/17
ZIŅOT
(-5)
(15)
+

Sarmīte, pajautā Timuram, kāds ieguvums koncertzālei ir no viņa trīs dienu viesošanās Kiprā un kāpēc mums no nodokļu maksātāju naudas jāapmaksā viņam dienas nauda privātām lietām?

Rigonda
11:01 | 10/11/17
ZIŅOT
(-3)
(13)
+

Kā, kādas ieguvums no Timura atpūtas Kiprā! Tas ir iegūtais iedegums !

:D
10:42 | 10/11/17
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Diena ir tikai sākusies un jau pāri 40 komentāriem. Būs jāpalasa vakarā, ko tad šeit gudrie prāti izzīduši.

:)
11:23 | 10/11/17
ZIŅOT
(-12)
(10)
+

Lumpeņiem daudz brīva laika, un gan jau līdz vakaram te pagūs piepirst gana daudz komentārus. Ir taču jāparaud, ka visa pasaule pret viņiem sazvērējusies. Tādi neatzīsies ka paši lohi, un gaida visu iekrītam mutē

Njaaa
11:17 | 10/11/17
ZIŅOT
(-14)
(5)
+

Smiekliigi! Zheel par sho tumsoniibu! Nu kaa var sasniegt augstu liimeni seezhot provincee - Liepaajaa! Buutu diivaini, ja sho komandeejumi nebuutu!

:D
11:22 | 10/11/17
ZIŅOT
(-8)
(6)
+

Nespējnieki cepās !

Ups
13:10 | 10/11/17
ZIŅOT
(-5)
(18)
+

Koncertzāles darbinieki šādi laikam sevi aizstāv,citus noniecinot.A ko citu,ja darbs nevedas.

juhoo
13:12 | 10/11/17
ZIŅOT
(-10)
(1)
+

Tas ir tik jautri, ka lasītājs Ivars K. regulāri uzdod jautājumus

tukši vārdi
15:03 | 10/11/17
ZIŅOT
(-4)
(12)
+

Es apbrīnoju gan pašu Bartkeviču, jo no viņas braucieniem jēgas maz, tāpat arī Hartmanes garo penteri, bet visvairāk-jaunizcepto vadītāju, kas neuzvedas kā īstam vadītājam/vīrietim piedienas!

neintrigante
16:16 | 10/11/17
ZIŅOT
(-7)
(10)
+

Ja Bartkēviča caur viņas tēvu nebūtu Seska kunga favorīte, tad Tomsons jau būtu no viņas atbrīvojies, bet dzīve ir dzīve....,bet ir cerība, ka ne uz ilgu laika periodu. Te gan jāuzslavē, ka uz Božes fona Bartkēviča ir izcila. Bet izcila tādā veidā ka viņa vismaz ir apaļa nulle, nevis apsalūts pārpratums kā Bože. Neko sliktu un neko labu kā mākslinieciskā vadītāja viņa koncertzālei Lielais dzintars nevar nodarīt.

Zinātāja
18:38 | 10/11/17
ZIŅOT
(-6)
(6)
+

Timur, Timur! Tev nav pašam no sevis kauns?

Ak, valodiņa!
16:36 | 10/11/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

apsalūts :) :) :)

Es pareizi izlasīju?
16:59 | 10/11/17
ZIŅOT
(-2)
(14)
+

Ance Kolibere jau uzdienējusies līdz vadītājas līmenim? Nothing personal, bet man šķiet, ka drusku par daudz to 'vadītāju'. Vai arī man ir cita izpratne par to, kas ir vadītājs.

etttt
18:46 | 10/11/17
ZIŅOT
(-3)
(14)
+

Vai tad tā Ance nav tā slavenā pir... meitene. Ja tā ir tā,...tad man nav ko teikt.

Timurietis
18:49 | 10/11/17
ZIŅOT
(-7)
(7)
+

Timurs ir gudrs džeks. Redzēs cik ilgi viņam pietiks spēka ar šiem Seska piespēlētiem kadriem sastrādāties. Ja pietiks tad jādod būs ordeni

To neesmu Timurs 00:03
06:00 | 11/11/17
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

Tāpat visi zina, ka tu šajā amatā esi nokļuvis tikai pārpratuma pēc, bet patiesībā kā vadītājs esi traģēdija un komēdija, lāgā neko citu kā pārnēsāt orķestra pirmajai vijolei instrumentu, tā arī neesi spējīgs, tādēļ tik histēriski reaģē uz to, ka pat no pašu darbinieku puses tavas kā vadītāja spējas tiek apšaubītas. Jau šie anonīmie komentāri un tavs histēriskais ieraksts Facebokā liecina, ka pats sevi esi pārvērtējis. Koncertzāle tev gadījās kā aklai vistai zelta grauds. Vismaz neesi tik liels idiots (protams, pēc tavas reakcijas uz šo rakstu, tomēr grūti noticēt, ka neesi tāds) un vismaz pats to saproti.

neesmu Timurs
00:03 | 11/11/17
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Ļoti zemisks komentārs. Domāju, ka viņš nav tik liels intrigants, kā LDZ trio: Baiba, Pirdienmeiča un Švepste. Ieteiktu Timuram pārāk ar viņām nečupoties un neticēt to čūsku zemiskajiem smaidiem. Ja aiz viņām nestāvētu ietekmīgāki cilvēki, tad srn jau būtu izpūstas no dzintara laukā!

Trjapkai Timuram
22:09 | 10/11/17
ZIŅOT
(-8)
(4)
+

Timurs no visa spēka cenšas nomelnot Bartkeviču. Tik vien spējīgs kā anonīmi komentāros pļūtīt. Trjapka tu esi, Timur. Vīrieši tā nedara. Upss! Pareizi, biju piemirsis, tu taču esi dāma ;) Tad viss skaidrs. Ņemies arī turpmāk kā neizglītots un stulbs skuķis.

Zosēns
18:57 | 10/11/17
ZIŅOT
(-3)
(12)
+

Lai Baiba vai Timurs paskaidro. kāpēc Ansei jābrauc tajos komandējumos. Vai tad viņa kaut ko dziļāk no mūzikas saprot izņemot primitīvās skaaņas, kuras nāk no ķermeņa.

smird
19:25 | 10/11/17
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Varbūt viņai jābrauc komandējumos, lai apmainītos ar augstākā jēluma līmeņa anekdotēm ar ārvalstu publisko iestāžu pārstāvjiem. Tikai izrādās, ka neviens nav tik zemu kritis, kā zemu kritusī Pirdienmeiča, kura ar ģīmi iekrita dubļos ka nošmakstēja vien kā kūtī!

Esmu neizpratnē...
21:28 | 10/11/17
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

kā šīs dāmas labi iekārtojušās LDZ:

Ance Kolibere
Producentu daļas vadītāja un
Elizabete Hartmane
Sabiedrisko attiecību vadītāja

?
22:00 | 11/11/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Kāpēc Hartmanei tik bieži nav iespējas iepazīties ar pasaules kultūras metrapolēm?

paskatieties uz sevi
11:26 | 11/11/17
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Pirms par otru teikt, ka cilvēks ir miesās izplūdis, paskatieties uz sevi. Švepstei pirms mācīties sabiedriskās attiecības, bija ar skaidru prātu jāpadomā, vai viņa ar saviem runas defektiem šadam darbam bija piemērota...te vairāk izskatās, ka būtu derējusi par pārdeveju kādā lauku bodītē, jo ļoti jau parāda to, ka klačošanās, cilveku nolikšana viņai ir kā medusmaize.Savukārt Purgentmeičai ar galvu nav kaut kas kartībā. Pat savus gados uzvedas kā sešpatsmitgadniece, kurai patīk vērp intrigas.

Sudmaliņas
08:16 | 11/11/17
ZIŅOT
(-6)
(3)
+

Šīs abas vismaz strādā, ko nevar teikt par miesās izplūdušo Noru Sudmali, kura jau kultūras pārvaldē parādīja, ka ir nulle kubā. Tagad tā miesās kuplā atkal tikusi vietā, kur neko nedarot var saņemt algu.

Seksologs
09:58 | 11/11/17
ZIŅOT
(-0)
(6)
+

Seksuālās attiecibas attālināti var piekopt gan skaipā gan pa telefonu. Daudzos gadijumos tas łauj saglabāt attiecības gadiem ilgi.

Roberts
16:29 | 13/11/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Varbūt konkrētāk...

libava
19:19 | 11/11/17
ZIŅOT
(-0)
(12)
+

Vēlos uzzināt,par ko valdes loceklis Kaupa saņem milzīgo algu????????Arī no maniem nodokļiem!!!!!!!!!!!!!

Zinātājs
21:54 | 11/11/17
ZIŅOT
(-6)
(5)
+

Kaupas kunga darba spējas un darba mīlestība ir praktiski nepārspējamas. Viņa. kā darbu darītāja reputācija jau iepriekšējās darba vietās bija uzslavas piesātināta. Gadās, ka darba vietā visdažādāko iemeslu dēļ nav ieradies kāds fiziskā darba darītājs, tad Kaupas kungs ir tas, kas aizstāj šo darba darītāju un iekļaujas fiziskā darba procesos.

Liepājnieks-arī laika biedrs
22:10 | 11/11/17
ZIŅOT
(-16)
(2)
+

Kāpēc visādiem sabiedrības lumpeņiem un sociālām padibenām ir ļauts šajā brūni smirdošajā portālā izteikt savu viedokli par profesionāliem darba darītājiem, kuri ar neadekvātu mazu atalgojumu, salīdzinot ar citām pasaules līdzīgām koncertzālēm dara savu ikdienas darbu nežēlojot ne savu veselību un dzīves kvalitāti.

huiņa
20:03 | 12/11/17
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Nesliktas algas oranžajā bundžā! 100 punkti, ka jāstrādā labi, ja 1h dienā! Retos izņēmumos, kad uzcepts kāds raksts, jāraksta komentāri, tad arī savācas pārējās stundas.

algu apmēri
22:59 | 11/11/17
ZIŅOT
(-1)
(16)
+

Aldis Kaupa 1600 eiro, Timurs Tomsons 1600 eiro, Baiba Bartkeviča 1600 eiro, pārējām LDZ nozaru vadītājām robežās 1000-1300. Neslikti, par neko nedarīšanu.

quarto
18:59 | 12/11/17
ZIŅOT
(-1)
(9)
+

Ja kas reiz nav pareizi mūsu karaļvalstī, tad tā ir pilnīgi nesaprotamā un neadekvātā algu politika. Ja esi priekšnieks, tad tūkstoši, ja nē - minimālā, bet ka karalis ir kails, visi saredz un pasmejas, ja ne citādi.

Kāpēc?
20:42 | 12/11/17
ZIŅOT
(-0)
(7)
+

Kāpēc koncertzālē bieži aicina pensionārus un pazinas apmeklēt koncerus pa velti. Tas ir tāpēc, tukšā koncertzāles bez cilvēku miesas ir slikta akustika. Un arī nezolīdi izskatās ja zāle ir pustukša, kad spēlē tie brendi no pasaules slavenajām koncertzālēm, uz kurām tik bieži jābrauc repertuāru raudzīties.

Kāpēc?
20:42 | 12/11/17
ZIŅOT
(-0)
(8)
+

Kāpēc koncertzālē bieži aicina pensionārus un pazinas apmeklēt koncerus pa velti. Tas ir tāpēc, tukšā koncertzāles bez cilvēku miesas ir slikta akustika. Un arī nezolīdi izskatās ja zāle ir pustukša, kad spēlē tie brendi no pasaules slavenajām koncertzālēm, uz kurām tik bieži jābrauc repertuāru raudzīties.

Atbilde
20:46 | 12/11/17
ZIŅOT
(-1)
(10)
+

Tad jau tiem bezmaksas koncertzāles apmeklētājiem vajadzētu maksāt atlīdzību par statista pakalpojumiem.

ieteikums Timuram
07:23 | 13/11/17
ZIŅOT
(-2)
(9)
+

No sākuma papurināt čūsku midzeni...jātiek vaļā no Švepstes un Pirdienmeičas, tām aizmugure tāda švakāka. Ar Baibu būs pagrūtāk, papiņs nopietnāks.

Žaklīne
07:09 | 13/11/17
ZIŅOT
(-2)
(8)
+

Viss jau ir labi, bet Timuram būtu ar laiku mierīgā garā jāpiemeklē talantīgus uz rezultātu tendētus vietniekus.

Ivars
07:23 | 13/11/17
ZIŅOT
(-1)
(4)
+

Tad jau iznāk, ka kļūda ir pašos pamatos- tāda līmeņa koncertzāli nevajadzēja būvēt laukos, kurā pārsvarā dzīvo pāķi vai bomžveidīgie. Spriežot pēc komentāriem, Seska partija ir pieļāvus nelabojamu kļūdu- saviem vēlētājiem uzcēlusi neatbilstoša līmeņa kultūras iestādi.

Arī Ivars
10:15 | 13/11/17
ZIŅOT
(-1)
(6)
+

Ja reiz Bartkeviča, uz savu grandiozāko gada pasakumu, ka 2 gadu jubileja, nav spējīga piepildīt koncertzāli, tad varbūt jāizvērtē savas iespējas un vklausītaju maksātspēja (kaut daudzi pat ar ielūgumiem nebija).

Hm...
10:27 | 13/11/17
ZIŅOT
(-9)
(5)
+

Katru reizi, kad parādās kāds raksts par koncertzāli, nepamet sajūta, ka lielāko daļu komentāru raksta nedaudzi indivīdi ar psihes traucējumiem, kuriem dzīvē "smagi pāri nodarīts". Ar gadiem šī diagnoze, par nožēlu, tikai saasinās, tā ka neņemiet ļaunā, piedodiet un jūtiet līdzi nelaimīgajiem! Sargiet sevi!

Jānis Kurpnieks
07:07 | 14/11/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Arī mani šī sajūta piemeklē ļoti bieži un intensīvi.

Ivars
11:37 | 13/11/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

Domāju, ka viss nsv tik viekārš, ir jādomā ilgterminā par mūsu koncertzāles nākotni. Varbūt kādu dalu no tās izīrēt, piemēram, Vīnes operai un tad restorāns Tinto varētu specializēties uz Vīnes šnicelēm.

to Robertīnai!
07:38 | 15/11/17
ZIŅOT
(-1)
(3)
+

ko tad nepastāsti visu patiesību-ka viņa lika pārbūvēt mūsu izcilās koncertzāles pirmo pazemes stāvu un ierīkoja tur ļergas brūzi Tinto vajadzībām.Nevajag kautrēties.

?
22:14 | 13/11/17
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Kā lai mēs sevi pasargājam?

)))
17:59 | 13/11/17
ZIŅOT
(-2)
(5)
+

par saindēšanos visi ātri uzzinās.Šī raksta autore nevienu glāzīti nelaiž garām,un tas jau notiek kopš Dzintara atklāšanas.

Roberts
16:28 | 13/11/17
ZIŅOT
(-3)
(1)
+

Par Tinto ir īpašs stāsts. Iepriekšējai Baibai personīgie pakalpojumi esot bijusi tikpat kā pa velti un rezultātā Tinto čekus izzituši tikai epizodiski. Tagad situācija esot uzlabojusies-čekus gandrīz pagaidām sit visus. Timuram vajadzētu tikai painteresēties, vai spirtotie dzērieni nav kreisie. Citādi ja kāds saindēsies, tad būs kauns par visu Eiropu.

liepājnieks
07:27 | 14/11/17
ZIŅOT
(-0)
(3)
+

Kāpēc izmanīts raksts? Sākumā tak tika rakstīts, Tomsons atbildējis uz jautājumiem, tagad-Hartmane? !!!!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki