Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Baznīcas remontam palīdz savākt vairāk nekā 300 latu


atlikušas 250 zīmes


Baznīcas remontam palīdz savākt vairāk nekā 300 latu Venta Reinberga un Tomasa Kleina ziedojumu koncerts Sakaslejas baznīcā

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 09. decembrī, 2013 | BIRKAS: koncerts , Tomass Kleins , Vents Reinbergs , ziedojums , labdarība , Ziemassvētki , advents
Izdrukāt Ziņot
FOTO: irliepaja.lv

Ērģelnieka un diriģenta Venta Reinberga un mūziķa Tomasa Kleina ziedojumu koncertā "Svece" Sakaslejas baznīcā svētdien, 8.decembrī, saziedoja vairāk nekā 300 latu baznīcas remontam.

Mazā Sakaslejas baznīciņa svētdien, 8.decembrī, bija cilvēku pārpildīta. Pirms tam, mācītāja Erlanda Lazdāna vadītajā dievkalpojumā ļaužu nebija tik daudz. Tas acīmredzot skaidrojams arī ar diezgan daudzu liepājnieku ierašanos uz Dānijā dzīvojošā eksliepājnieka Venta Reinberga un tepat, Liepājā, mītošā Tomasa Kleina kopīgi veidoto koncertu.

Iespaidīgās Johana Sebastiana Baha un arī paša Venta kompozīcijas ērģelēm, sirsnīgās, gaišu skumju pilnās Tomasa dziesmas lieliski saderēja kopā vienā programmā.

Klausītāji un arī paši mūziķi bija gandarīti – baznīcas remontam izdevās savākt vairāk nekā 300 latu.

Ideja palīdzēt baznīcai briedusi jau sen, un nu, Ziemassvētku laikā, uz pāris dienām atlidojis mājās Vents steidza to piepildīt. Kavēt viņu nespēja pat tas, ka bagāža ar visām notīm un “svētku ancuku” bija aizlidojusi uz citu pusi.

Izpalīdzēja ērģelnieks Lotars Džeriņš un Venta onkulis...


Attēli:

Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki