Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Brīvdienās leļļu teātrī "Kur zirgi?" un "Kad lelles atdzīvoties sāk"


atlikušas 250 zīmes


Brīvdienās leļļu teātrī "Kur zirgi?" un "Kad lelles atdzīvoties sāk"

Piektdienā, 25. janvārī, 2019 | BIRKAS: Leļļu teātris
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 26.janvārī, pulksten 12 esat laipni lūgti apmeklēt objektu izrādi "Kur zirgi?" un svētdien, 27.janvārī, pulksten 12 gaidīsim uz izrādi "Kad lelles atdzīvoties sāk".

Sestdien rādīsim Leļļu teātra izrādi "Kur zirgi?", kurā kā spēles veids ir izvēlēts objektu teātris. Šajā izrādē skatuve neatrodas standarta vietā, kas ir interesanti gan skatītājiem, gan arī pašiem aktieriem, jo ir iespēja būt tuvāk publikai un sajust bērnu emocijas. Ar stāsta un sadzīvisku priekšmetu palīdzību aktieri uzburs bērniem jaunu un maz izzinātu pasauli, reizē iemācot rūpēties par vidi. Izrādes laikā objekti tiek atdzīvināti un pārvēršas par dažādām jūras radībām, piemēram, gumijas bērnu zābaciņš  kļūst par jūras zirdziņu, bet plastmasas pudeles par jūras ezi. Izrādes pamatā ir Annas Belkovskas luga „Kur zirgi". Dramaturģe atklāj okeānu – pasaules lielāko ūdenstilpni, kas aizņem 71% no mūsu zemeslodes virsmas. Par nelaimi, okeānā nonākot piesārņojumam un sadzīviskām lietām, zemūdens pasaule strauji maina savu mikroklimatu. Neskatoties uz to,  dzīve zem ūdens ir notikumiem bagāta, kas ļauj tās iemītniekiem dzīvot aizraujošā vidē, kas ir tikpat noslēpumaina kā kosmoss.
Dramaturģe – Anna Belkovska
Režisore – Liena Šmukste
Scenogrāfe – Pamela Butāne
Lomās – Denisa Braša, Madara Enkuzena, Ingars Gudermanis

Leļļu teātris ir vieta, kur iespējams radīt brīnumus – kur pavasaris pārvēršas par ziemu, lelles kļūst dzīvas un pasaka pārtop par īstenību. Lai viss notiktu kā īstā izrādē, sākumā satumsīs gaisma,  tad atskanēs mūzika un vērsies vaļā priekškars. Kā tieši tas viss notiks izrādē "Kad lelles atdzīvoties sāk", atnāc un paskaties pats.
Teksts un režija – Lelde Kaupuža
Lomās – Vija Mežale, Madara Enkuzena, Ingars Gudermanis

Biļetes iespējams iegādāties vienu stundu pirms izrādes sākuma Leļļu teātra kasē (sestdienās un svētdienās no pulksten 11); Leļļu teātra birojā, 3.stāvā (Rožu laukumā 5/6, darbdienās pulksten 9 – 17); rezervējot, zvanot pa tālruni 26594529, informē Leļļu teātra reklāmas un sabiedrisko attiecību vadītājs Gundars Čiževskis.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki