Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs "Jam Session" ar komponistu un pianistu no Krievijas


atlikušas 250 zīmes


Būs "Jam Session" ar komponistu un pianistu no Krievijas

Otrdienā, 15. janvārī, 2019 | BIRKAS: koncerts , Jam Session , džezs , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Otrdien, 15.janvārī, pulksten 20 koncertzāles "Lielais dzintars" mākslas telpā "Civita Nova" notiks šogad pirmais "Jam Session".

Tajā īpašais viesis šoreiz būs multi-instrumentālists, komponists un producents Konstantīns Hazanovičs, informē PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola.

Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un citiem viesiem.

K. Hazanovičs muzicē uz dažādiem instrumentiem jau no trīs gadu vecuma. Mūziķis "Hochschule fuer Musik und Theater Rostokā" (Vācijā) ir apguvis klarnetes spēli, paralēli muzicējot ar džeza mūziķiem Vācijā. Pēc skolas absolvēšanas K. Hazanovičs atgriezās dzimtenē un izlēma veidot savu džeza grupu, kura regulāri uzstājas Krievijas festivālos un Džeza Filharmonijā (Sanktpēterburgā) kopā ar tās direktoru Dāvidu Gološjokinu.

Šobrīd mūziķis ir kļuvis par profesionālu pianistu, dziedātāju un klarnetistu. K. Hazanovičs aktīvi iesaistās dažādu festivālu organizēšanā un producēšanā. 2014. gadā viņš uzsāka projektu "The Jazz In The City", kur līdz šim darbojas kā galvenais producents, apvienojot dažādus mūziķus vienā organizācijā.

Pēc "Jam Session" sekos brīvo improvizāciju daļa, tāpēc ikviens ir laipni aicināts tajā piedalīties, ņemot līdzi savu mūzikas instrumentu. Ja kāds vēlēsies dziedāt, tad arī to droši varēs darīt, pievienojoties pamatsastāvam. Uz improvizāciju daļu aicināts pievienoties ikviens, kam tuva džeza mūzika.

Muzikālo pasākumu "Jam Session" organizē Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola, to atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Liepājas Kultūras pārvalde un koncertzāle "Lielais dzintars".

Pasākumā ieeja ir bez maksas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki