Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs koncerts "Maģiskais saksofons" ar poļu saksofonistu


atlikušas 250 zīmes


Būs koncerts "Maģiskais saksofons" ar poļu saksofonistu

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Otrdienā, 29. janvārī, 2019 | BIRKAS: mūzikas vidusskola , koncerts
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) trešdien, 30. janvārī, pulksten 18 Melngaiļa koncertzālē aicina uz koncertu "Maģiskais saksofons". Ieeja ir bez maksas

Tajā kopā ar LMMDV audzēkņiem uzstāsies poļu saksofonists Rišards Žoļedzievskis.

Poļu mūzikas meistars LMMDV audzēkņiem jau no 28 janvāra vada arī meistarklases saksofona un ansambļu spēlē, kā arī strādā ar skolas pūtēju orķestri Valērija Šestilovska vadībā.

Koncertā “Maģiskais saksofons” piedalīsies LMMDV Saksofonu koris (saksofona spēles meistarklašu dalībnieki), pūtēju orķestris "Liepāja" un vadītājs Valērijs Šestilovskis, kā arī pūtēju apvienība "Jautrie sienāži" un vadītājs Oleksijs Demčenko.

Rišards Žoļedzievskis ir saksofonists, skolotājs, aranžētājs un komponists. Viņš studējis saksofons spēli Šveices mūzikas konservatorijā, kā arī ieguvis muzikālās mākslas doktora grādu Karola Lipinska Vroclavas Mūzikas akadēmijā,  pabeidzis izglītības un kultūras iestāžu vadības maģistrantūru. Kā solists bieži sadarbojas ar daudziem Eiropas orķestriem, uzstājoties ne tikai prestižajās filharmonijās un koncertzālēs Polijā, bet arī Amsterdamā, Antverpenē, Kijevā, Toronto un citviet. Rišards Žoļedzievskis ir saksofona spēles pasniedzējs Karola Lipinska Vroclavas Mūzikas akadēmijā.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki