Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Būs trīs lieliski koncerti ērģeļu atjaunotnei


atlikušas 250 zīmes


Būs trīs lieliski koncerti ērģeļu atjaunotnei (1)

Autors: Gundars Venens, vasaras koncertcikla producents
Trešdienā, 01. jūnijā, 2016 | BIRKAS: Sv.Trīsvienības katedrāle , koncerts , ērģeles
Izdrukāt Ziņot
Duets "Duo Russo & Vilensky".
Duets "Duo Russo & Vilensky".
FOTO: Publicitātes

Svētdien, 5. jūnijā, pulksten 17 Sv. Trīsvienības katedrālē tiks uzsākta trīs koncertu sērija ērģeļu atjaunotnei, kas turpināsies līdz 19.jūnijam.

Koncertus ciklu atklās duets "Russo & Vilensky". Virtuozie mūziķi – čellists Ruslans Vilenskis (Latvija-Vācija) un komponists un bandoneonists Paolo Ruso (Itālija, Dānija).

Pirmajā koncertā – 5. jūnijā – klausītāji dzirdēs Paolo Ruso oriģināldarbus, izcilā Argentīnas komponista Astora Pjacollas kompozīcijas, Djego Skisi mūziku un citu populāru komponistu skaņdarbus unikālos aranžējumos.

Ieejas maksa, 5 eiro, tiks novirzīta ērģeļu atjaunotnei, lai arī jūlijā un augustā klausītāji dzirdētu Liepājas ērģeļu skanējumu.

Ruslans Vilenskis ir viens no vadošajiem Eiropas čellistiem. Pēc liktenīgās tikšanās ar Mstislavu Rostropoviču, pārcēlās no Latvijas uz Vāciju un kļuva par slavenā čellista un pedagoga Dāvida Geringa audzēkni Berlīnē. Saņēmis Berlīnes Filharmonijas Herberta fon Karajana stipendiju, pēc maestro Valērija Gergijeva uzaicinājuma kļuva par Marijas teātra simfoniskā orķestra pirmo čellu. Uzstājies nozīmīgās pasaules koncertzālēs, tostarp "Concertgebouw" Amsterdamā, "Theater Diligentia" Hāgā, Berlīnes Filharmonijā, "Konzerthaus" Berlīnē, "Alte Oper" Frankfurtē, "Berwaldhallen" Stokholmā, "Jazzhus Montmartre" Kopenhāgenā.

Līdzās veiksmīgai karjerai klasiskajā mūzikā, Viļenskis ir izveidojis un producē vairākus starptautiskus mūzikas projektus – "Pablo Ziegler meets Ruslan Vilensky" ar laikmetīgā Argentīnas tango (Nuevo Tango) leģendu maestro Pablo Zīgleru, "Duo Russo & Vilensky" ar itāļu komponistu un bandoneonistu Paolo Ruso, "Duo Sinesi & Vilensky" ar argentīniešu ģitāristu Kike Sinēzi (Quique Sinesi), "Casa Mila" ar džeza pianisti Katju Surikovu. Viļenskis uzstājas ar 18. gadsimta itāļu vecmeistara čellu.

Paolo Ruso ir pianists, bandoneonists un komponists. Sniedz koncertus Argentīnā, Brazīlijā, Urugvajā, Japānā, Tanzānijā, Mozambikā, Alžīrijā, Taizemē, Krievijā un Eiropas valstīs. Ruso mācījies pie pazīstamā pianista Ričija Beiraha Ņujorkā un bandoneonista Nestora Markoni Buenosairesā. Ierakstījis 7 mūzikas albumus. Koncertējis un ierakstījis kopīgus skaņdarbus ar tādiem ievērojamiem mūziķiem kā Lelo Nika, Džanluidži Trovezi, Žozefīna Kronholma, Djego Figeiredo, Kaliksto Ovjedo, Pablo Zīglers, Djego Skizī, Stefāno Bollani un Paolo Frezu. Raksta mūziku kino, televīzijai un teātra izrādēm.
 


Sludinājums

fred alex
05:35 | 17/07/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveiki
Vai jums ir nepieciešams aizdevumu vai finansejumu jebkadu iemeslu del, piemeram,
a) Personal Loan, Business Expansion,
b) Business Start-up, izglitibas,
c) Parada Consolidation
d) Hard Money Aizdevumi
aizdevums jebkura lieta?
Mes piedavajam aizdevumu ar zemu procentu likmi 2% un bez kredita parbaude, mes
piedavajam individualie aiznemumi, paradu konsolidacijai aizdevumi, riska kapitals, biznesa aizdevumiem, izglitibas aizdevumi, majoklu krediti vai "aizdevumiem jebkadu iemeslu del! Â". Tomer musu metodi, piedava jums iespeju noradit summu aizdevuma nepieciešams, un ari ilgumu jus . varat atlauties Tas dod jums realu iespeju iegut lidzeklus, jums ir nepieciešams, ja interese, rakstiet mums!

fredalexloanlender101@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki