Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ciklu "Iededz gaismu" turpinās ar "Vecā gada noskaņām"


atlikušas 250 zīmes


Ciklu "Iededz gaismu" turpinās ar "Vecā gada noskaņām"

Trešdienā, 23. decembrī, 2015 | BIRKAS: koncerts , Iededz gaismu , Promenade Hotel , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot
Ivars Bezprozvanovs
Ivars Bezprozvanovs

Koncertcikls "Iededz gaismu", kas norisinās jau kopš novembra beigām, turpināsies ar koncertu "Vecā gada noskaņās" 30.decembrī pulksten 18 "Promenade Hotel" Hika zālē.

Savukārt pēc Jaunā gada – ar trim koncertiem "Lielā dzintara" kamerzālē, informē koncertcikla sabiedrisko attiecību koordinatore Anna Paula Pujēna.

Trešdien, 30.decembrī, pulksten 18 Hika zālē koncertcikla rīkotāji ielūdz ikkatru aizvadīt gada pirmspēdējo dienu pārdomās par aizvadīto gadu koncertā "Vecā gada noskaņās". Tajā piedalīsies Ivars Bezprozvanovs (čells) un Liene Circene (klavieres), izpildot plašu programmu ar darbiem no baroka un romantisma līdz impresionismam.

Ivars Bezprozvanovs ir Latvijas Nacionālās operas orķestra čellu grupas koncertmeistars, Nordic symphony orchestra čellists, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas čella spēles un ansambļa pasniedzējs, kā arī Liepājas Simfonsikā orķestra čellists. Viņš daudz koncertē Latvijā un ārzemēs gan soloprogrammās, gan kameransambļos. Muzicējis kopā ar daudziem domubiedriem, tajā skaitā, pianisti Lieni Circeni.

Liene Circene ir ieguvusi Lielo mūzikas balvu un uzvarējusi vairākos starptautiskos konkursos. Viņa ir uzstājusies kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri, Liepājas simfonisko orķestri, Varšavas filharmonisko orķestri un citos. Trīs gadus dzīvojusi Francijā, patlaban viņas dzīvesvieta ir Sigulda. Viņa māca klavierspēli studijā Rīgā un Siguldas mūzikas skolā.

Programmā dzirdēsim baroka dižgara Johana Sebastiana Baha (1685–1750), romantistu Fēliksa Mendelsona (1809–1847), Kārļa Marijas Vēbera (1786–1826), Pētera Čaikovska (1840–1893), izcilā krievu komponista Dimitrija Šostakoviča (1906–1975), franču komponistu Gabriela Forē (1845–1924), Morisa Ravēla (1875–1937), Žaka Ibēra (1890–1962) darbus. Programmā  arī mūsu pašu Jāņa Ķepīša (1908–1989), Pētera Plakida (1947) un Edgara Raginska (1984) darbi.

Tālāk koncertcikls turpināsies ar trim brīnišķīgiem koncertiem Liepājas jaunās koncertzāles "Lielais dzintars" kamerzālē. Tur 10.janvārī pulksten 18.30 dzirdēsim koncertprogrammu "Orlando teiksmainā dzīve" ar Sergeju Jēgeru, Jolantu Strikaiti–Lapiņu un Baroka kameransambli, 23.janvārī Rīgas saksofonu kvartets un soprāne Kristīne Gailīte koncertā "Dziedinošais lietus" un, visbeidzot, 13.februārī "Liepājas trio 15 gadu jubilejas koncerts" ar Ditu Baronu, Beatu Zariņu–Blaščinsku un Līnu Andrejevu.

Koncerti rīkoti sadarbībā ar Valsts Kultūrkapitāla fondu, Liepājas Kultūras pārvaldi, viesnīcu "Promenade Hotel" un koncertzāli "Lielais dzintars".

Biļetes uz koncertcikla "Iededz gaismu" koncertiem nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un interneta vietnē bilesuparadize.lv. Skolēniem, studentiem un pensionāriem ir atlaides. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot sēdvietu, ieeja koncertos ir bez maksas.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki