Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Decembrī notiks Ziemassvētku mākslas tirgus "Timbaka Taibaka"


atlikušas 250 zīmes


Decembrī notiks Ziemassvētku mākslas tirgus "Timbaka Taibaka"

Otrdienā, 06. oktobrī, 2015 | BIRKAS: Timbaka Taibaka , Ideju bode , Ziemassvētki , mākslas vidusskola
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Ceturto gadu radošā telpa "Ideju bode" sadarbībā ar Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolu Ziemassvētku priekšvakarā organizēs mākslas tirgu "Timbaka Taibaka".

Šogad tas notiks no 21. līdz 23.decembrim skolas zālē, Alejas ielā 18, dodot iespēju iegādāties dažādu mākslinieku gleznas, zīmējumus, grafikas, rotas, ādas un tekstila izstrādājumus, aksesuārus, koka un keramikas izstrādājumus, traukus, kā arī dažādus dizaina priekšmetus.

Kā informē radošās telpas "Ideju bode" vadītāja Krista Kalnarāja, mākslas tirgus “Timbaka Taibaka" ir lielākais šāda veida tirgus Liepājā, Ziemassvētku priekšvakarā piedāvājot iegādāties mākslinieciski skaistas lietas, kuras radījuši gan profesionāli mākslinieki, gan dizaineri, gan amatnieki.

Tieši šajā mākslas tirgū varēs atrast vispiemērotāko lietu, ar ko iepriecināt sev tuvus cilvēkus, tādējādi atbalstos Liepājas jaunos un jau atzītos māksliniekus. Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" tiks atklāts 21. decembrī pulksten 17, bet savu darbību tas turpinās 22. un 23.decembrī no pulksten 10 līdz 19. Vairāk par mākslas tirgu var uzzināt: www.facebook.com/timbakataibaka

Līdz šī gada 10.decembrim Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas audzēkņi, pasniedzēji, mākslinieki un amatnieki aicināti pieteikt savus darbus mākslas tirgum, rakstot uz e-pasta adresi info@idejubode.lv.  Darbu iesniedzējiem (izņemot skolas audzēkņiem) jābūt reģistrētiem Valsts Ieņēmumu dienestā. Organizētāji patur tiesības atlasīt darbus, lai tie atbilst mākslas tirgus koncepcijai un atšķirtos no Liepājas tirdzniecības vietu ikdienas piedāvājuma. Papildus informācija pa tālruni 29141709.

Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" līdz šim piesaistījis gan liepājnieku, gan ārvalstu viesu interesi. Apmeklētāji novērtē košos un atškirīgos darbus, kas pieejami par salīdzinoši zemām cenām. Mākslas tirgus "Timbaka Taibaka" ir vieta, kur sarūpēt gaumīgas un īpaši darinātas dāvanas sev un tuviniekiem Ziemassvētkos. Tie ir ar rokām darināti trauki, aksesuāri, lampas, rotas, ādas un tekstila izstrādājumi, kas būtiski atšķiras no rūpnieciski ražotiem priekšmetiem.

Mākslas tirgus “Timbaka Taibaka" tiek organizēts ar mērķi demonstrēt radošo liepājnieku prasmes, talantus un dot iespēju māksliniekiem pārdot savus darinājumus. Tirgu organizē radošā telpa “Ideju bode", kas arī ikdienā atbalsta māksliniekus, palīdzot viņiem realizēt savus izstrādājumus un mākslas darbus. Tās ir ne tikai gleznas, bet arī dizaina preces un praktiski noderīgas lietas. Vairāk informācijas: www.idejubode.lv


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki