Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ērģeļu atjaunotnes koncertā svētdien – "INTIS"


atlikušas 250 zīmes


Ērģeļu atjaunotnes koncertā svētdien – "INTIS" (1)

Autors: Gundars Venens, vasaras koncertcikla producents
Trešdienā, 08. jūnijā, 2016 | BIRKAS: koris INTIS , Sv.Trīsvienības katedrāle , koncerts , ērģeles , Ilze Valce , Ilze Zariņa , Ēriks Kiršfelds
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Publicitātes

Svētdien, 12. jūnijā, pulksten 17 Liepājas Sv. Trīsvienības katedrālē ar kora "INTIS" uzstāšanos turpināsies trīs koncertu sērija ērģeļu atjaunotnei.

Klausītāji dzirdēs latviešu komponistu mūziku jauktā kora "INTIS" un diriģentes Ilzes Valces lasījumā. Koncertmeistare – Līna Andrejeva.

Koncerta programma veidota, domājot gan par tautas sēru dienu – 14.jūniju, gan Latvijas simtgadi, kura tuvojas. Kora izpildījumā skanēs emocionālas un pārdomu pilnas Pētera Vaska un Ērika Ešenvalda dziesmas.

Koncertā piedalīsies arī izcili instrumentālisti – vijolniece Ilze Zariņa un čellists Ēriks Kiršfelds, atskaņojot Jāzepa Mediņa, Jāņa Ivanova un Ievas Zariņas skaņdarbus.

Liepājas Tautas mākslas un kultūras centra jauktais koris "INTIS" (Iedomāti Nepārspējamā Trokšņa Irracionālā Sintēze) dibināts 1987. gadā. Tā vadītāja Ilze Valce ir jauniešu kora "INTIS" un sieviešu kora "Atbalss" mākslinieciskā vadītāja, profesore Liepājas Universitātē, kopš 2009.gada – Liepājas koru apriņķa virsdiriģente un Vispārējo Dziesmu un deju svētku virsdiriģente.

"INTIS" ir pirmais kora kolektīvs Liepājā, kas sevi pieteicis starptautiska mēroga konkursos, festivālos un koncertos pēc Latvijas Neatkarības iegūšanas 1990. gadā.

Kolektīvam bijusi laba sadarbība ar Liepājas simfonisko orķestri un diriģentiem J. Ozoliņu, A. Jansonu, N. Šnē, I. Resni, M. Kupču. Liepājas teātri – koris "INTIS" piedalījies septiņu operu un vairāku muzikālu izrāžu iestudējumos.


 


Sludinājums

fred alex
05:32 | 17/07/16
ZIŅOT
(-0)
(0)
+

Sveiki
Vai jums ir nepieciešams aizdevumu vai finansejumu jebkadu iemeslu del, piemeram,
a) Personal Loan, Business Expansion,
b) Business Start-up, izglitibas,
c) Parada Consolidation
d) Hard Money Aizdevumi
aizdevums jebkura lieta?
Mes piedavajam aizdevumu ar zemu procentu likmi 2% un bez kredita parbaude, mes
piedavajam individualie aiznemumi, paradu konsolidacijai aizdevumi, riska kapitals, biznesa aizdevumiem, izglitibas aizdevumi, majoklu krediti vai "aizdevumiem jebkadu iemeslu del! Â". Tomer musu metodi, piedava jums iespeju noradit summu aizdevuma nepieciešams, un ari ilgumu jus . varat atlauties Tas dod jums realu iespeju iegut lidzeklus, jums ir nepieciešams, ja interese, rakstiet mums!

fredalexloanlender101@gmail.com

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki