Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Ēriks Kūlis atvērs divas savas jaunākās grāmatas


atlikušas 250 zīmes


Ēriks Kūlis atvērs divas savas jaunākās grāmatas (1)

Autors: Sarmīte Pujēna
Ceturtdienā, 07. decembrī, 2017 | BIRKAS: Ēriks Kūlis , grāmata , Vecliepājas rūķis , Jumava , Zvaigzne ABC , Edvīns Tauriņš
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 8.decembrī, pulksten 16 bibliotēkā ''Vecliepājas rūķis" rakstnieks Ēriks Kūlis aicina uz divu savu jaunāko grāmatu atvēršanu.

Viena no tām – īsprozas izlase "Nelūdz, sudrabkaija". Kā teikts grāmatas anotācijā, izlasē sakopoti dažādu laikposmu darbi – gan "sadzīvē pieticīgo padomju laiku", gan "ambicioziem laimes solījumiem piebārstīto jaunlaiku".

Stāsti un noveles valdzina gan ar daudzveidību, gan krāsainību saturā un valodā.

"Ēriks Kūlis pazīst gan dzīves drēbi, gan oderi, tāpēc rakstniekam, kā allaž, ir izdevies savu personāžu likteņus izstāstīt tiklab aizkustinoši, kā arī vienkārši un pārsteidzoši," grāmatu iesaka izdevniecība "Zvaigzne ABC".

Otrai grāmatai – "Nopelnītā vientulība", ko klajā laidusi izdevniecība "Jumava" un kas ir veltījums citam liepājniekam – literātam Edvīnam Tauriņam, dots žanra apzīmējums "Liepājas stāsts".

Tajā – Liepājas šarms un dzeja, iz dzīves iedvesmojoties, uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts par dzejnieku un neizdzīvotu mīlestību, atainojot dzejnieka un viņa līdzgaitnieku dzīvi. Notikumos ievīti latviešu literāti, kuri staigājuši pa Liepājas ielām.

Lai sižets būtu intriģējošāks, autors stāstījumā atļāvies iekļaut kriminālsižetu, kurā, protams, piedalās tikai literārais varonis Vālodze.

Sludinājums

Kā tad!
13:03 | 07/12/17
ZIŅOT
(-4)
(2)
+

Plātīzeris atkal uzdarbojas. Ne vienu gadu bez divām trim grāmatām. Kas viņas lasa, to beletristiku? Un tad nu atradis arī ar ko lepoties - izlasi izdevis, phe, sūds par mušpapīru!

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki