Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Fonds "Viegli" izziņo ziemas koncertsērijas turpinājumu


atlikušas 250 zīmes


Fonds "Viegli" izziņo ziemas koncertsērijas turpinājumu

Piektdienā, 21. decembrī, 2018 | BIRKAS: koncerts , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" papildus ikgadējiem Rīgas ziemas koncertiem aicina uz vienīgo koncertu Liepājā, koncertzālē "Lielais Dzintars", 2019.gada februārī.

Daudziem šie koncerti kļuvuši par decembra tradīciju jau astoņu gadu garumā, bet šogad ar programmu "Viss skaidri redzams" fonds "Viegli" pirmoreiz īsteno senu ieceri, dodoties reģionālā koncertturnejā. Biļetes uz koncertiem pārdošanā no otrdienas, 18.decembra.

"Visus šos astoņus gadus, kopš fonds "Viegli" rīko koncertsērijas decembrī, esam saņēmuši neskaitāmus ielūgumus paviesoties koncertzālēs arī ārpus Rīgas. Mēs ilgi gaidījām īsto brīdi, lai iepriecinātu klausītājus reģionos, un nu tas ir klāt! Esmu laimīgs, ka klausītāji Rēzeknē, Cēsīs un Liepājā dzirdēs mūsu dziesmas tik krāšņā skanējumā – kopā ar Vidzemes kamerorķestri," stāsta viens no fonda "Viegli" dibinātājiem, Imanta Ziedoņa muzeja radošais direktors un koncertu "Viss skaidri redzams" režisors, mūziķis Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora).

Koncerts Liepājas koncertzālē "Lielais Dzintars" norisināsies 3. februārī ar fonda "Viegli" zināmākajām dziesmām no visiem trim albumiem jaunos aranžējumos. Koncerts tiks aizvadīts nosaukuma "Viss skaidri redzams" zīmē, un tajā, tāpat kā Dzelzceļa muzejā, uzstāsies mūziķi, kuri piedalījušies visu trīs albumu ierakstā – Renārs Kaupers, Jānis Holšteins-Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane-Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars) un Jānis Strapcāns – kopā ar Vidzemes kamerorķestri Andra Veismaņa vadībā un fonda "Viegli" draugiem. Biļetes uz koncertu pārdošanā vietnē ekase.lv, sākot no otrdienas, 18. decembra.

Imanta Ziedoņa fonds "Viegli" dibināts 2010.  gada pavasarī, lai īstenotu fonda patronam – dzejniekam Imantam Ziedonim – tuvu misiju: "Latvija ir brīnumskaista zeme, bet skaistajam jāpalīdz parādīties." Fonda mērķis ir attīstīt jaunradi Latvijā, veicinot Imanta Ziedoņa ideju īstenošanos un vērtību turpināšanos, atbalstot radošas, neparastas iniciatīvas un veidojot sabiedriskus projektus, kas atklāj Latvijas skaistumu. 2015. gada rudenī fonds "Viegli" ar vislielāko atbildību par dzejnieka uzticēto uzdevumu nodibinājis Imanta Ziedoņa muzeju, par tā misiju izvirzot veicināt jaunradi Latvijā, iedvesmot sabiedrību latviskuma stiprināšanā, kā arī sniegt iespēju interesentiem radošā veidā izzināt sevi un pasauli, balstoties Imanta Ziedoņa idejās, daiļradē paustajā un viņam tuvajās vērtībās


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki