Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Iespēja atbalstīt Latvijas teātru vecmeistarus


atlikušas 250 zīmes


Iespēja atbalstīt Latvijas teātru vecmeistarus

Trešdienā, 27. martā, 2019 | BIRKAS: Lolita Cauka , Juris Bartkevičs , labdarība , teātris
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Pirmdien, 3.jūnijā, Rīgā, Mūzikas namā "Daile", jau sesto gadu norisināsies labdarības uzvedums "Es esmu", veltīts Latvijas teātru, arī Liepājas, vecmeistaru atbalstam.

Uz vienas skatuves tiksies latviešu teātra skatuves izcilības un dažādu mūzikas žanru Latvijas mūziķi. Pasākuma norises laiks izvēlēts par godu latviešu teātra dzimšanas dienai.

Arī šogad uzveduma režisore ir Latvijas Nacionālā teātra aktrise Dita Lūriņa, programmu veidojot kā saspēli starp aktierspēli un mūzikas spēli, par partneriem pieaicinot Latvijā visiem iemīļotus un atpazīstamus mūziķus dzīvajā izpildījumā, bet šī gada uzveduma "jaunā nots" būs sadarbība radošajā procesā ar Latvijā zināmiem komponistiem. Šogad uzvedumā teātra pasauli pārstāvēs tādi leģendāri aktieri kā Lolita Cauka, Lidija Pupure, Uldis Dumpis un Juris Bartkevičs. Savukārt pasākuma vadīšana tradicionāli uzticēta Nacionālā teātra aktieriem Egilam Melbārdim un Mārtiņam Eglienam, kuriem epizodiski pievienosies arī citu teātru populāri un tautā iemīļoti aktieri.

Pasākumu rīko Fonds RAMPA – teātra vecmeistaru atbalstam. Atbalsta Kultūras ministrija, Latvijas Kultūras akadēmija, AS "Latvijas valsts meži" un Ziedot.lv.

Biļetes pieejamas "Biļešu Paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv. Visi ar pasākumu iegūtie līdzekļi tiks novirzīti Latvijas teātra vecmeistaru sociālā stāvokļa un veselības uzlabošanai: medikamentu iegādei, operāciju un rehabilitācijas izdevumu segšanai.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki