Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"iWeek" neveiksmīgs starts, bet prezentācijas turpinās


atlikušas 250 zīmes


"iWeek" neveiksmīgs starts, bet prezentācijas turpinās (4)

Piektdienā, 02. novembrī, 2012 | BIRKAS: LiepU , JMM , Erasmus , iWeek , mākslas pētījumu laboratorija
Izdrukāt Ziņot

Piektdien, 2.novembrī, turpinās Liepājas universitātes Mākslas pētījumu laboratorijas „iWeek” radošo darbnīcu rezultātu publiskas prezentācijas, kas ar tehnisku kļūmi aizsākās vakar.

Endrjū M. Makenzi (Lielbritānija) performancei Liepājas domes foajē vajadzeja sākties pulksten 18 , taču tehnisku problēmu dēļ sākums stipri aizkavējās, un pēc tam izrādījās, ka arī fotografēt nedrīkst. Turpinājums prezentācijām bija Mākslas pētījumu laboratorijā Kūrmājas prospektā 13, kur norisinājās Kristapa Grundšteina, Maksa Noiperta, Adrī Šokera vadīto radošo darbnīcu rezultātu prezentācija. Turpat notika arī "iWeek" īpašo viesu – mūziķa Mārtiņa Roķa multikanālu skaņas performance, kā arī apvienības Nonsenss (LV) un LiepU Jauno mediju mākslas studentu – audiovizuālās performances.

„iWeek” nedēļas noslēgumā piektdien, 2. novembrī no pulksten 12.00 līdz 15.00 norisināsies publiskas lekcijas, mākslinieku prezentācijas un seminārs par jauno mediju mākslas sadarbības tīklu veidošanu Latvijā un starptautiskā mērogā. Īsu darbnīcu sniegs Mārtiņš Roķis, pastāstot par savas pielietotās programmas “Super Collider 3” iespējām.

Seminārā jauno mediju mākslinieki, studenti un mācībspēki kopā ar partneriem no Latvijas, Nīderlandes, Somijas, Vācijas un Lietuvas iepazīstinās ar līdz šim tapušiem sadarbības projektiem mediju mākslas jomā un diskutēs par sadarbības iespējām nākotnē.

„iWeek – 4”, starptautiskā ERASMUS jauno mediju mākslas nedēļa, ir šāgada festivāla "Māksla + Komunikācija" noslēgums.

Visi „iWeek” nedēļas pasākumi ir bez maksas.

Plašāka informācija pieejama http://iWeek.mplab.lv/

Izstādē, kas iekārtota Kūrmājas prospektā 13, var apskatīt „iWeek” radošo darbnīcu rezultātus – mākslas darbus un dizaina objektus.

 Izstāde būs atvērta no 2. līdz 4. novembrim laikā no 12.00 līdz 18.00.

KKK
09:24 | 02/11/12
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

kas tā vispār par šizofrēniju? kaut kāds mistrojums.

AB
11:01 | 02/11/12
ZIŅOT
(-1)
(0)
+

Izskatās, ka šo skribelējumu rakstījis pilnīgs žurnālistikas diletants un pats svarīgākais, ko viņš ir uztvēris no šī pasākuma ir tas, ka aizkavējās. Portālam tomēr būtu vēlams padomāt par augstāku profesionalitāti.

Skatītājs
12:13 | 02/11/12
ZIŅOT
(-1)
(1)
+

Tiem, kas aicināja uz prezentācijām publiku un žurnālistu gan pietrūka profesionālisma, bet baļķi savās acīs saskatīt grūti, vai ne?

margni
12:03 | 02/11/12
ZIŅOT
(-2)
(1)
+

Vispār jau pilnīgi nenormālam jābūt,lai organizētu tādu pasākumus.Tikai lohs var kaut ko tādu izdomāt un visu nakti domē tur ampeļoties.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki