Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izskanēs Aivara Hermaņa populārākie dziesmu cikli


atlikušas 250 zīmes


Izskanēs Aivara Hermaņa populārākie dziesmu cikli

Pirmdienā, 13. novembrī, 2017 | BIRKAS: koncerts , Lielais Dzintars , Igo , Aivars Hermanis
Izdrukāt Ziņot
FOTO: publicitātes

Svētdien, 3.decembrī, pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" notiks ģitārista un komponista Aivara Hermaņa autorkoncerts "Ieva&Igo", informē organizatori.

Tajā Ieva Akuratere un Igo, kā arī mūziķu grupa (Raimonds Macats – elektročells, Ainis Zavackis – sitamie instrumenti, Juris Kristons – taustiņinstrumenti un Aivars Hermanis ģitāras) atskaņos autora – Aivara Hermaņa leģendāros mūzikas ciklus "Klusums starp mums" un "Plīvošana ar pilsētu".

Aivars Hermanis, kurš vairākkārt dažādās aptaujās ticis atzīts par Latvijas labāko ģitāristu, dziesmas sācis sacerēt jau 70. gadu sākumā. Vislielāko popularitāti šajā jomā mūziķis izpelnījās kā grupas "Remix" dalībnieks, bet koncerta programmai tika izraudzītas arī pēdējās desmitgadēs tapušās kompozīcijas.

Programmas kodolu veido dziesmu cikls "Klusums starp mums" ar Igo dzeju. Tā sākotnējā versija jau 1987.gadā tika ieskaņota Latvijas Radio un kļuva par ko līdzīgu klusai erotiskajai revolūcijai latviešu populārajā mūzikā.

Programmā izskanēs arī dziesmu cikls "Plīvošana ar pilsētu" un instrumentālā mūzika no jaunākā Aivara Hermaņa ieraksta "Liepājas iela".

Biļestes pieejamas "Biļešu Paradīze" kasēs un www.bilesuparadize.lv.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki