Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izskanēs koncerts "Ziemas svētki vēju pilsētā"


atlikušas 250 zīmes


Izskanēs koncerts "Ziemas svētki vēju pilsētā"

Sestdien, 19. decembrī, 2015 | BIRKAS: koncerts , Ziemassvētki , Igo , Lielais Dzintars
Izdrukāt Ziņot

Sestdien, 19.decembrī, pulksten 14 un pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" notiks koncerti "Ziemas svētki vēju pilsētā", kuriem Igo un Jānis Strazds radījuši jaunu dziesmu.

Gaidāmajos koncertos "Ziemas svētki vēju pilsētā", kuri norisināsies 19.decembrī Liepājā, koncertzālē "Lielais dzintars", līdzās Ērika Ešenvalda, Pētera Vaska, Andra Kontauta un citu latviešu un aizrobežu komponistu skaņdarbiem, skanēs arī Liepājas komponista Jāņa Strazda radītas dziesmas, tostarp pirmatskaņojums dziesmai "Viss šonakt ātrāk rimis", kuras teksta autors ir mūziķis Igo.

"Kopā ar Igo esam radījuši ne vienu vien dziesmu, taču šī ir pirmā mūsu kopējā Ziemassvētku dziesma. Manuprāt, dziesmas tekstā Igo precīzi noķēris īsto Ziemassvētku sajūtu. Pasaulē dosies sirsnīgs un šim laikam ļoti piestāvošs skaņdarbs", par jauno dziesmu stāsta komponists Jānis Strazds. Dziesmu "Viss šonakt ātrāk rimis"  koncerta apmeklētājiem būs iespēja dzirdēt “Ziemas svētki vēju pilsētā" koncertos, kā arī radiostacijās, lai priecētu visus īpašajā Ziemassvētku gaidīšanas laikā.

"Šajā dziesmā izauklēts katrs vārds, katra zilbe un katra skaņa, lai precīzi nodotu klausītājiem to – vārdos grūti izstāstāmo, īpašo, mierpilno nokaņu, kur novēlam saklausīt, atrast un piedzīvot ikvienam", stāsta dziesmas teksta autors un koncerta dalībnieks, mūziķis Igo.

Jau vēstīts, ka 19.decembrī pulksten 14 un pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars" notiks koncerti "Ziemas svētki vēju pilsētā". Koncertos piedalīsies Liepājas zelta balsis – vokālais ansamblis "Gaismiņa" (vadītāja Dzintra Orba) Igo, Ieva Dreimane, Maija Kalniņa, Jānis Strazds, Mārtiņš Bērtulis, Aivars Meijers, Gundars Lintiņš un Marta Kauliņa.

Koncertus rīko "Es esmu Liepāja" radošā komanda un Rietumu Radio. Biļetes var iegādāties "Biļešu paradīze" kasēs, informē Komunikācijas vadītāja Dita Dzene.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki