Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izsludina literāro darbu pieteikšanu Egona Līva piemiņas balvai


atlikušas 250 zīmes


Izsludina literāro darbu pieteikšanu Egona Līva piemiņas balvai (1)

Otrdienā, 09. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Krasta ļaudis , Kultūras pārvalde , literatūra , konkurss
Izdrukāt Ziņot

Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūras pārvalde" izsludinājusi rakstnieka Egona Līva piemiņas balvu "Krasta ļaudis" 2019. Darbus var iesniegt līdz šī gada 15.jūlijam.

Iesniegt darbus var divās kategorijās: labākais oriģinālliteratūras prozas darbs latviešu valodā 2018./2019. gadā un labākais skolu jaunatnes literārais darbs 2018./2019. gadā, informē domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītāja Zita Lazdāne.

Nominācijai "Labākais oriģinālliteratūras prozas darbs" var izvirzīt prozas darbus, kas izdoti laika posmā no 2018.gada 1.jūlija līdz 2019.gada 1.jūlijam un atbilst jūras un jūrniecības, latviskuma, patriotisma tēmām un konkursa izvirzītajiem mērķiem. Skolēni savus darbus var iesniegt par tēmu latviskums, patriotisms, jūrniecība, kā arī rakstīt stāstus saistībā ar sabiedrībā notiekošajiem procesiem, kas atbilst konkursa "Krasta ļaudis" izvirzītajiem mērķiem.

Ar konkursa nolikumu iepazīties un darbus abās nominācijās var iesniegt, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu Liepājas pilsētas pašvaldības mājaslapā https://www.liepaja.lv/krasta-laudis/. Lai pieteiktu darbus, nepieciešams reģistrēties sistēmā.

Iesniegtos darbus nominācijā "Labākais oriģinālliteratūras prozas darbs" vērtēs žūrijas komisija, kuras sastāvā ir Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks, komisijas priekšsēdētājs Nauris Lazdāns, laikraksta "KonTeksts" galvenā redaktore Sandra Ratniece, Liepājas Universitātes HMZF lektore, Liepājas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja Linda Zulmane, rakstnieks, Latvijas Rakstnieku savienības biedrs Guntis Berelis un Liepājas Universitātes HMZF asoc. prof., Kurzemes Humanitārā institūta pētniece Anda Kuduma.

Savukārt jauniešu stāstus vērtēs Liepājas Valsts 1.ģimnāzijas latviešu valodas un literatūras skolotājs, komisijas priekšsēdētājs Normunds Dzintars, J. Čakstes Liepājas pilsētas 10. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Baiba Lāma, Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotāja Valda More, Liepājas Universitātes HMZF lektore, Latvijas Rakstnieku savienības Liepājas nodaļas vadītāja Linda Zulmane un Liepājas Universitātes HMZF lektore Sandra Okuņeva.

Konkursu organizē Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde "Kultūras pārvalde" sadarbībā ar  Latvijas Rakstnieku savienību un Latviešu valodas un literatūras skolotāju asociāciju.


Sludinājums

Kaut nu
19:25 | 09/04/19
ZIŅOT
(-0)
(1)
+

Labi, ka vismaz pieaugušo žūrija tāda sakarīga, ka nav atkal vecie koka gabali salikti. Bet nu iesniedzējiem gan dikti vajadzētu padomāt, ko iesniedz un ko štancē gadu no gada.

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki