Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izsludina pieteikšanos Liepājas kultūras projektu konkursam


atlikušas 250 zīmes


Izsludina pieteikšanos Liepājas kultūras projektu konkursam

Otrdienā, 15. janvārī, 2019 | BIRKAS: projekti , konkurss , Kultūras pārvalde
Izdrukāt Ziņot

Lai sekmētu kultūras un jaunrades procesus, veicinātu iedzīvotāju līdzdalību kultūras dzīves norisēs, Liepājas Kultūras pārvalde no 15. janvāra izsludina pieteikšanos kultūras projektu konkursam.

"Liepājnieki vienmēr bijuši radoši un kultūru mīloši, kuriem patīk ne tikai baudīt un novērtēt citu sniegumu, bet arī pašiem radīt un ar savu līdzdalību stiprināt Liepājas kultūras dzīvi.  Mums ir svarīgi veicināt mūsdienīgas un intelektuālas kultūrvides attīstību pilsētā, tādēļ aicinām mūsu pilsētas radošos un talantīgos iedzīvotājus izmantot šo iespēju realizēt savas idejas ar kultūras projektu konkursa palīdzību," aicina Liepājas Kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns.

2019. gada projektu konkursa prioritātes ir kultūras aktivitātes un procesi, kas piedāvā jaunu un inovatīvu kultūras ideju realizēšanu, nodrošina vietēja un starptautiska mēroga izglītojošu pasākumu norisi, ir vērsti uz Liepājas kultūras vērtību (mantojums, mūzika, māksla, kino, teātris, dizains un arhitektūra) apzināšanu, dokumentēšanu vai  popularizēšanu, nodrošina pētījumus par mūsu pilsētas kultūras un mākslas telpu, kā arī sekmē radošo industriju attīstību un nodrošina starptautiskas kultūras un mākslas rezidences Liepājā.

Konkursā var piedalīties juridiskās personas, kas nav pašvaldību un valsts iestādes, pašvaldību un valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību. Viens pieteicējs projektu konkursā var piedalīties ar neierobežotu projektu skaitu. Konkursā var iesniegt tādus projektus, kuru realizācija notiek Liepājā un kuru rezultāti ir sabiedriski nozīmīgs ieguvums pilsētai.

Viens projekts varēs saņemt no 1000 līdz 5000 eiro un kopumā projektu konkursā paredzēts 40 000 eiro liels līdzfinansējums.  

Konkursam iesniegtos projektus vērtēs kultūras projektu konkursa komisija, kuras sastāvā būs nozares profesionāļi.

Iesniegt projekta pieteikumu var līdz šī gada 12. februārim. Ar kultūras projektu konkursa nolikumu var iepazīties šeit.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki