Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Izsludināta pieteikšanās Liepājas kultūras gada balvai


atlikušas 250 zīmes


Izsludināta pieteikšanās Liepājas kultūras gada balvai

Ceturtdienā, 10. janvārī, 2019 | BIRKAS: Kultūras pārvalde , Lielais Dzintars , Kultūras balva , Dome
Izdrukāt Ziņot

Liepājas kultūras pārvalde februāra vidū rīkos svinīgo apbalvošanas ceremoniju "Liepājas kultūras gada balva 2018" un līdz 28.janvārim aicina pieteikt pretendentus.

"Pagājušais gads Liepājas kultūras dzīvē bija patiešām augstvērtīgu un daudzveidīgu aktivitāšu bagāts – liepājnieki un pilsētas viesi varēja baudīt gan dažādu žanru pasākumus, gan bija iespējas radoši pašizpausties, piedaloties amatiermākslas kolektīvos un realizēt savas radošās izpausmes citās aktivitātēs. Paldies ikvienam, kurš ar savu darbu, enerģiju un praktisku ideju realizāciju veidoja un stiprināja Liepājas kultūru, kā arī deva būtisku ieguldījumu mūsu pilsētas kultūras dzīves veicināšanā un attīstībā," atzina Liepājas kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns.

Liepājas Kultūras balvas pretendents var būt gan fiziska, gan juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību, radošumu un nodrošinājis pozitīvu Liepājas publicitāti Latvijas, Eiropas vai pasaules mērogā). Tāpat pretendentus balvai var izvirzīt gan fiziskas, gan juridiskas personas, pamatojot pretendenta sasniegumus ar aprakstu un materiāliem, kas šo sasniegumu pierāda (diplomi, goda raksti, publikācijas masu medijos utml.). Pretendents var balvas saņemšanai izvirzīt arī pats sevi.

Liepājas kultūras balvas galvenais uzdevums ir novērtēt tos kultūras notikumus un cilvēkus, kas veicinājuši Liepājas atpazīstamību, kā arī izcelt jaunas un radošas idejas Liepājas kultūrā. Iesniegtos darbus vērtēs īpaši izveidota žūrijas komisija.

Atbilstoši nolikumam pieteikumus Liepājas Kultūras balvai var iesniegt, aizpildot elektronisko pieteikuma anketu Liepājas pilsētas mājaslapā.

Šogad Kultūras balva tiks pasniegta jau astoto reizi. Gadu gaitā Liepājas Kultūras balva kļuvusi par pilsētas kultūras dzīves sastāvdaļu un nozīmīgu izcilības un kultūras kvalitātes izaugsmes veicinātāju. Liepājas Kultūras balvas pasniegšanas ceremonija notiks 14. februārī koncertzālē "Lielais dzintars", informē Liepājas domes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki