Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

"Jam Session" ar ģitāristu Mārci Auziņu sola pārsteigt skatītājus


atlikušas 250 zīmes


"Jam Session" ar ģitāristu Mārci Auziņu sola pārsteigt skatītājus

Autors: PIKC Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola
Otrdienā, 09. aprīlī, 2019 | BIRKAS: Jam Session , koncerts , Lielais Dzintars , džezs
Izdrukāt Ziņot

Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola otrdien, 9. aprīlī, pulksten 20 koncertzāles "Lielais dzintars" telpā "Civita Nova" aicina apmeklēt muzikālo pasākumu "Jam Session".

Tajā īpašais viesis būs ģitārists, komponists un aranžētājs Mārcis Auziņš. Šoreiz muzikālais pasākums būs atšķirīgs, jo organizatori ir parūpējušies par pārsteigumu skatītājiem.

Mārcis Auziņš ir viens no pieprasītākajiem pop/rock un džeza ģitāristiem Latvijā. Līdzās darbam dažādos pavadošajos sastāvos un grupās, kas māksliniekam ir ļoti liela un mīļa nodarbošanās daļa, ģitāra Mārci Auziņu vienmēr ir interesējusi arī kā solo instruments, kas ir kā nebeidzams muzikāls izaicinājums.

Skola parūpējusies par īpašu pārsteigumu pasākuma apmeklētājiem, jo pēc M.Auziņa koncerta daļas sekos "Junioru kombo" muzikāls priekšnesums Jāņa Ivuškāna vadībā. Ar šo aktivitāti skolas vēlas aizsākt ilgtermiņa kultūrizglītības procesu džeza un populārajā mūzikā. Bērnu mūzikas skolas audzēkņi koncerta apmeklētājus priecēs ar savu sniegumu džeza mūzikas atklāsmē. Šo iedeju un papildinājumu atbalsta gan paši audzēkņi, gan viņu vecāki.

Skola lepojas, ka "Jam Session" pavadošajā sastāvā piedalīsies LMMDV pedagogs Atis Andersons, kurš nupat ieguva 3. vietu prestižā konkursā "Riga Jazz Stage 2019".

Muzikālais pasākums "Jam Session" jau kļuvis par tradīciju Liepājas mūzikas dzīvē un ir neatņemama sastāvdaļa Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas audzēkņiem, pasniedzējiem un viesiem. Pasākumu organizē LMMDV, to atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde, Valsts Kultūrkapitāla fonds un koncertzāle "Lielais dzintars".

Ieeja pasākumā ir bez maksas.

 


Sludinājums

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki