Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Jura Pavītola 70.dzimšanas dienas dziesmu svētki izskanējuši


atlikušas 250 zīmes


Jura Pavītola 70.dzimšanas dienas dziesmu svētki izskanējuši (4) Jura Pavītola 70 gadu jubilejas koncerts

Autors: Sarmīte Pujēna
Pirmdienā, 06. maijā, 2019 | BIRKAS: Juris Pavītols , koncerts , Lielais Dzintars , jubileja , Līvi , Valdis Skujiņš , Raimonds Vējonis
Izdrukāt Ziņot
FOTO: Modris Helds

Pirmdien, 6.maijā, savu 70.dzimšanas dienu ar koncertu "Starp debesīm un zemi" koncertzālē "Lielais dzintars" nosvinēja "Līvu" pamatlicējs, mūziķis Juris Pavītols.

"Jūs visi esat ļoti laipni cilvēki...", pateicoties publikai, kas bija piepildījusi koncertzāli "Lielais dzintars", sava 70. dzimšanas dienas koncerta "Starp debesīm un zemi" noslēgumā gandrīz samulsis atzina nesenais gaviļnieks – Juris Pavītols. Mūziķis pateicās gan koncerta dalībniekiem, gan publikai par radītajiem svētkiem. Savukārt publika ar aplausiem un ziediem sveica neseno jubilāru un viņa sapulcinātos koncerta dalībniekus – dēlu Matīsu Pavītolu, kurš gandrīz visu laiku bija uz skatuves līdzās tēvam, kādreizējos Jura Pavītola skatuves kolēģus un domubiedrus no "Līvu", "Saimes" un citām muzikālajām apvienībām, kora "Laiks" un vokālā ansambļa "Šokolāde" dziedātājus, aktieri Juri Bartkeviču, komponistu Mārtiņu Braunu, kura skaņdarbus savulaik iekļāvis grupas repertuārā, lai atbalstītu "aizliegto" komponistu, Aivaru Hermani, Ingu Ulmani, savus audzēkņus no Liepājas Universitātes un Priekules Mūzikas un mākslas skolas. Vīrusu dēļ nebija varējuši ierasties tikai Igo un Ieva Akuratere.

Konferansjē lomu jubilārs bija uzticējis Valdim Skujiņam, kurš arī kādu brīdi bijis "Līvu" dalībnieks.

Koncertā izskanēja gan dziesmas no 1972., 1973. gada, kad Juris Pavītols vēl tikai sāka nodarboties ar mūziku un rakstīt pirmās mīlas dziesmas un rokbalādes, gan vēlāku gadu skaņdarbi.

Apsveikumu un pateicības vārdus mūziķim jubilejā bija atsūtījis arī Valsts prezidents Raimonds Vējonis.


Attēli:

Sludinājums

Marazmātiķi
21:24 | 07/05/19
ZIŅOT
(-5)
(3)
+

Nevienam tas neinteresē

Marazmam
12:00 | 08/05/19
ZIŅOT
(-3)
(4)
+

Kā nevienam? Tevi taču interesē, ja jau raksti! Un skauž arī!

Statistika
17:32 | 08/05/19
ZIŅOT
(-2)
(2)
+

Interesē vairāk nekā austrumu mūzikas tīrradņi

ATVAINOJOS
12:31 | 10/05/19
ZIŅOT
(-3)
(2)
+

LĪVI nosaukuma ne grupas pamatlicējs . Kolhoza kluba grupa Pašam 1 dziesma kas kaut cik pazīstama muzikants +- Ar Līviem kā mēs to saprotam viņam 0 sakara

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki