Ziņot redaktoram

Šis teksts tiks nosūtīts portāla administrācijai, lai izlabotu, precizētu vai papildinātu rakstu.

Koncertā "In Blue" būs operas dīva Sonora Vaice


atlikušas 250 zīmes


Koncertā "In Blue" būs operas dīva Sonora Vaice (4)

Piektdienā, 05. janvārī, 2018 | BIRKAS: koncerts , Lielais Dzintars , Iededz gaismu
Izdrukāt Ziņot

Operetes Jaungada koncertā "In Blue" uzstāsies viena no Nacionālās operas un baleta vadošajām solistēm Sonora Vaice, savukārt slimības dēļ koncertā nepiedalīsies Anta Jankovska.

Koncerts notiek jau šo sestdien, 6.janvārī, pulksten 19 koncertzālē "Lielais dzintars", informē koncertcikla "Iededz gaismu" sabiedrisko attiecību koordinatore Anna Paula Pujēna. Koncertā līdzās Sonorai Vaicei uzstāsies soprāne Laura Purena, tenors Nauris Puntulis un baritons Nauris Indzeris, kopā ar pianistu Hariju Bašu un Operetes orķestri diriģenta Guntara Bernāta vadībā, izpildot Johana Štrausa Vīnes operetes un amerikāņu Džordža Gēršvina "Rapsodiju blūza stilā", Leonarda Bernstaina neatkārtojamos skaņdarbus, kā arī iepriecinot skatītājus ar vairākiem muzikāliem pārsteigumiem.

Sonora Vaice ir Latvijas Nacionālās operas un baleta soliste. Viņa ir vairāku starptautisku festivālu laureāte, uzstājusies Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Igaunijā un citur. Latvijā pazīstama kā izcila operas soliste, piedalījusies arī vairākos operešu uzvedumos un citos projektos.

Biļetes uz koncertu nopērkamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā bilesuparadize.lv. Skolēniem, studentiem un pensionāriem ir atlaides. Bērniem līdz 7 gadu vecumam, neaizņemot sēdvietu, ieeja koncertos ir bez maksas. Organizatori lūdz izvērtēt koncertu piemērotību bērna vecumam.

Koncertcikls notiek ar Valsts Kultūrkapitāla fonda un Liepājas Kultūras pārvaldes atbalstu. Informatīvie atbalstītāji – Kurzemes Radio. Plašāka informācija par festivālu pieejama interneta vietnē www.viacultura.lv, kā arī sociālajos tīklos facebook.com un draugiem.lv/viacultura/.


Sludinājums

nedevalvējiet jēdzienus!
12:43 | 06/01/18
ZIŅOT
(-4)
(4)
+

nu teiksim tā-Dīva viņa nav bijusi un nebūs...pašmāju viduvējs ''produkts''...bet varēja būt, varbūt...

Sūds tas Lielais Dzintars
04:42 | 07/01/18
ZIŅOT
(-2)
(4)
+

Sonora Vaice nav vainīga pie tā, ka Lielajā Dzintarā ir kaut kādi gļuki ar akustiku, ja dziedātājs stāv skatuves priekšpuses centrā. Tikko aiziet uz kreiso pusi, viss labi, bet centrā zūd skaņa. Saksofonu 1.daļā vispār bija grūti klausīties, jo skan kā tukšā mucā.

Josef Lewis
01:24 | 07/01/18
ZIŅOT
(-7)
(0)
+

I'am private loan lender who gives out loan to individuals, companies, and government establishments at a low interest rate of 2%. We know that there are lots of families out there who live on pay to pay check and others that cannot take care of their financial obligations and for this reason we are here for financial restoration. Are you looking for a loan to pay your school fees, car loan, business loan, project financing, home bill loan ETC. Kindly respond immediately to this EMAIL: progresiveloan@yahoo.com OR Call/Text +1(603) 786-7565

GO TU
16:30 | 07/01/18
ZIŅOT
(-0)
(4)
+

pats zini kur

Pievienot komentāru

KOMENTĒT
Es, pievienojot, šo komentāru, piekrītu portāla lietošanas noteikumiem.
* Obligāti aizpildāmie lauki